pixel Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

 

Kup sobie letni spokój. Bez wychodzenia z domu i bez kosztów przesyłki na terenie całej Polski.

Kup numer letni

Numer letni (3/2020) dostępny jest także w pakiecie z numerem wiosennym (2/2020) za dodatkową złotówkę, bez dodatkowych kosztów wysyłki na terenie Polski.

Kup numer letni i wiosenny
Przekrój
Bądźmy dobrzy dla Ziemi, a ona będzie dobra dla nas!
2019-12-06 10:00:00

Fundacja PRZEKRÓJ przedstawia

Fundacja PRZEKRÓJ przedstawia
Fundacja PRZEKRÓJ przedstawia
Czyta się 1 minutę

W listopadzie, na stołecznym skwerze Strehla, posadziliśmy buk „Przekroju” – w porozumieniu ze stowarzyszeniem Otwarty Jazdów oraz Zarządem Zieleni m.st. Warszawy. Pragnęliśmy podkreślić w ten sposób – zgodnie z misją naszej Fundacji – potrzebę dbania o dobro wspólne i zwrócić uwagę na to, jak ważne są drzewa dla środowiska i dla dobrostanu nas wszystkich. Sadząc buk „Przekroju”, obchodzimy również symbolicznie 1. urodziny Fundacji PRZEKRÓJ. Podkreślamy jednocześnie, że nasze działania są i będą związane z ochroną środowiska. Drzewo jest także pretekstem do wspólnych spotkań, jakie będziemy organizować w jego cieniu.

Bądźmy dobrzy dla Ziemi, a ona będzie dobra dla nas!

 

Kalendarz na rok 2020

Już po raz drugi zapraszamy do spędzenia całego roku z „Przekrojem”. Z naszym zdzierakiem każdy dzień będzie inny, ale niezmiennie dobry. Na rewersach znajdą Państwo rysunki Marka Raczkowskiego, ciekawostki z archiwalnych numerów, łamigłówki i psychotesty z przymrużeniem oka. Kalendarz jest dostępny w sklepie internetowym na stronie przekroj.pl.

Zamów prenumeratę cyfrową

Z ostatniej chwili!

U nas masz trzy bezpłatne artykuły do przeczytania w tym miesiącu. To pierwszy z nich. Może jednak już teraz warto zastanowić się nad naszą niedrogą prenumeratą cyfrową, by mieć pewność, że żaden limit Cię nie zaskoczy?

Data publikacji:

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!