pixel Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

Szanowni Państwo!

Wiele osób spośród naszych Czytelników i Czytelniczek wybiera tradycyjną drukowaną wersję kwartalnika, ale są także tacy, którzy coraz częściej korzystają z nośników elektronicznych. Dlatego wprowadzamy cyfrową wersję „Przekroju”. Zapraszamy do wykupienia prenumeraty, w której ramach proponujemy nieograniczony dostęp do aktualnych i archiwalnych wydań kwartalnika.

Ci z Państwa, którzy nie zdecydują się na prenumeratę, będą mieli do dyspozycji bezpłatnie 3 „Przekrojowe” teksty oraz wszystkie rysunki Marka Raczkowskiego, krzyżówki, recenzje, ilustracje i archiwalne numery z lat 1945–2000. Zapraszamy do lektury!

wykup prenumeratę cyfrową

Fundacja PRZEKRÓJ

media / Wideo

PRZEKRÓJ od końca listopada 2018 roku jest fundacją. Naszą misją jest rozwój kwartalnika oraz inicjatyw wyrastających z tradycji najstarszego pisma społeczno-kulturalnego w Polsce.

Zapraszamy do obejrzenia naszej animacji! 

Reżyseria i animacja: Marta Kacprzak
Opowiadanie: Tomasz Wiśniewski
Muzyka: Marcin Masecki
Przeczytał: Marek Raczkowski
Głos Telefonistki: Kinga Kosik-Burzyńska
Produkcja: Monika Sękowska / Fundacja Przekrój

Zamów prenumeratę cyfrową

Z ostatniej chwili!

U nas masz trzy bezpłatne artykuły do przeczytania w tym miesiącu. To pierwszy z nich. Może jednak już teraz warto zastanowić się nad naszą niedrogą prenumeratą cyfrową, by mieć pewność, że żaden limit Cię nie zaskoczy?