pixel Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

Szanowni Państwo!

Chcielibyśmy – na tyle ile to możliwe – umilić Państwu ten trudny czas, dlatego w dniach 20 marca - 13 kwietnia udostępniamy wersję cyfrową wiosennego numeru bezpłatnie. Zapraszamy do czytania i słuchania audio z bieżącego numeru! Przeczytaj wiosenny numer

W związku z zamknięciem wielu punktów sprzedaży prasy, zapraszamy do kupienia papierowej wersji numeru wiosennego w cenie okładkowej, bez dodatkowych kosztów przesyłki. Kup wiosenny numer

Przekrój
2020-03-20 10:00:00

Najkrótsze nowelki – 2/2020

Najkrótsze nowelki – 2/2020
Czyta się 3 minuty

Kłopoty z zasięgiem

Nad jeziorem Śniardwy zrobiłem wspaniałe zdjęcie zachodu słońca. Od razu chciałem je pokazać Kasi, ale okazało się, że nie mam zasięgu! Na szczęście wystarczył jeden telefon i wkrótce na miejscu zjawił się dźwig żuraw. Dzięki jego ramieniu mój zasięg wydłużył się wystarczająco, abym mógł pokazać zdjęcie Kasi, która zażywała kąpieli kilkanaście metrów od pomostu.

Tabelka w Excelu

Od miesiąca nie mogłem uzupełnić tej tabelki. Męczyłem się, próbowałem, piłem kolejne kawy – i nic. Szef zaczął patrzeć na mnie z ukosa; bez tabelki nie mogłem podsumować kwartału. Nie miałem pojęcia, w czym tkwił prob­lem. Aż w końcu – olśnienie! Excel. Ex L. Moja była już żona, Lucyna, odeszła ode mnie miesiąc temu. Tabelka wciąż mi o tym przypominała! Natychmiast usunąłem Excela ze wszystkich komputerów w firmie i poczułem ulgę.

Nieporozumienie

Czytelniczko, Czytelniku,

Chcielibyśmy – na tyle ile to możliwe – umilić Państwu ten trudny czas, dlatego w dniach 20 marca - 13 kwietnia udostępniamy wersję cyfrową wiosennego numeru bezpłatnie dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż konto już teraz aby czytać i słuchać artykułów z bieżącego numeru!

Data publikacji:

Wszystko Będzie Dobrze

Trio komediowo-muzyczne: Maciej Kaczyński („Facecje”, „Przygody Misia Klopsa”), Maciej Sosnowski (Polska Akademia Nauk) i Grzegorz Uzdański („Nowe wiersze sławnych poetów”, „Wakacje”). Piszą miniatury, scenariusze i skecze oraz nagrywają płyty (tzn. jedną, ale o kosmosie). Występują na żywo w Resorcie Komedii i Klubie Komediowym z ciągle zmieniającym się programem skeczy i piosenek. Mają kanał na YouTubie i wciąż liczą, że stanie się bardzo popularny, choć to się jakoś nie dzieje.

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!