Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

Czas równowagi!

W jesiennym „Przekroju” szukamy spokoju i pokoju. Zastanawiamy się, jak w przyszłości będzie wyglądać praca i jakie umiejętności już dziś warto pielęgnować. Poznajemy Indie i zachwycamy się polską jesienią. Do tego wielki temat – joga! Czym tak naprawdę jest, a z czym jest nieraz mylona? I jeszcze: odważnie o lęku, chmury i wiatry, pomarańcz w każdej odsłonie, rude lisy i kombucha.

Już jest nowy „Przekrój”!

220 stron do czytania przez trzy miesiące. „Przekrój” w nowym formacie jest wygodniejszy do przeglądania i idealnie mieści się w skrzynce pocztowej. Zamów i ciesz się lekturą – tylko tutaj w niższej cenie. Sprawdź!

Michał Domagalski

Urodził się, mieszka za lasem (jeśli patrzeć z centrum Poznania). Złożył tomik wierszy ​Poza sezonem,​ który ukazał się drukiem i został nominowany do ​Wrocławskiej Nagrody Poetyckiej Silesius w​ kategorii debiut roku oraz do Nagrody im. Kazimiery Iłłakowiczówny. Pisze opowiadania i zaczyna je publikować.

Czytaj
* * * (Nie mamy korzeni...)
wierszówka

* * * (Nie mamy korzeni...)

Kwartalnik / kultura
W kolejnej odsłonie „Wierszówki” Marcin Orliński przedstawia Michała Domagalskiego. Czytajmy poezję, zapomnijmy o prozie życia. Michał Domagalski