Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

Szanowni Państwo!

Wiele osób spośród naszych Czytelników i Czytelniczek wybiera tradycyjną drukowaną wersję kwartalnika, ale są także tacy, którzy coraz częściej korzystają z nośników elektronicznych. Dlatego wprowadzamy cyfrową wersję „Przekroju”. Zapraszamy do wykupienia prenumeraty, w której ramach proponujemy nieograniczony dostęp do aktualnych i archiwalnych wydań kwartalnika.

Ci z Państwa, którzy nie zdecydują się na prenumeratę, będą mieli do dyspozycji bezpłatnie 3 „Przekrojowe” teksty oraz wszystkie rysunki Marka Raczkowskiego, krzyżówki, recenzje, ilustracje i archiwalne numery z lat 1945–2000. Zapraszamy do lektury!

wykup prenumeratę cyfrową

Elias Hirschl

Austriacki pisarz, muzyk i slamer. Zwycięzca austriackich mistrzostw w slamie poetyckim w 2014 r. w Graz. Autor trzech powieści, ostatnio „Hundert schwarze Nähmaschinen” (Sto czarnych maszyn do szycia, 2017). Urodził się w 1994 r. Mieszka w Wiedniu.

Czytaj
Wyspiarze z ronda
Opowiadanie

Wyspiarze z ronda

Kwartalnik / kultura
Ze środka ronda w Quezon City nie ma ucieczki. Kto więc przypadkiem trafi w to miejsce, ten się już z niego nie wydostanie... Autorem opowiadania jest młody austriacki pisarz Elias Hirschl