Page 1 8FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

Ciesz się latem!

Letni „Przekrój” dostępny w sprzedaży! W nowym numerze piszemy o szacunku dla wszystkich istot – ludzkich i pozaludzkich. Ponadto zastanawiamy się nad zmierzchem antropocenu, poznajemy południe Afryki i zgłębiamy temat ego: czym tak naprawdę ono jest i jak je poskromić?

Kup letni „Przekrój”

188 stron do czytania przez trzy miesiące. „Przekrój” w nowym formacie jest wygodniejszy do przeglądania. Zamów i ciesz się lekturą – tylko tutaj w niższej cenie. Sprawdź!

Przekrój
Rozgrywka, w której młoda dziewczyna, zgłębiająca tajemnice dawnej cywilizacji, poznaje jednocześnie ...
2017-04-09 11:00:00
Horizon Zero Dawn
Horizon Zero Dawn
Guerrilla Games
Horizon Zero Dawn
Sony Interactive Entertainment Polska

Jeśli jesteś posiadaczem konsoli PlayStation 4, powinieneś zagrać w tę grę. Jeśli nie jesteś, czym prędzej rozważ jej zakup, a następnie zainwestuj w Horizon Zero Dawn.

Rozgrywka, w której młoda dziewczyna, zgłębiająca tajemnice dawnej cywilizacji, poznaje jednocześnie swoje przeznaczenie, jest dowodem na to, jak pięknie może wyglądać wykreowany w umysłach scenarzystów zerojedynkowy świat. Gra przenosi w skąpane promieniami słońca ruiny, nakazując równie częste wyprawy w kierunku spowitej mgłą dżungli lub górskich szczytów majestatycznie wznoszących się na horyzoncie. Czaruje kunsztem wykonania graficznego. Zachwyca partiami wokalnymi nieśmiało majaczącymi na pompatycznym tle muzycznym.

Horizon Dawn Zero pokazuje również, jak z przywiązania rodzi się miłość. Prowadzi przez trud dorastania na uboczu, odrzucenia przez grupę rówieśniczą i wskazuje absurdy religijne w otaczającej człowieka rzeczywistości. Odnosi się także do szacunku wobec pokonanych wrogów. Bez ostrzeżenia uderzy w czułe struny duszy tych osób, które zachwycą się przemyślanym skryptem scenograficznym oraz wizualnym przepychem, jakim cechuje się produkcja holenderskiego developera.

Zatopić się w tym RPG-u akcji jest niezwykle łatwo. To jedna z najlepiej wyglądających gier na obecnej generacji konsol. Polecam bez cienia wahania!
 

Piątka dla PRZEKROJU? A może dziesiątka? Wspierając Fundację PRZEKRÓJ, wspierasz rzetelność, humor i czar.

* Pola wymagane

Data publikacji:

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!