pixel Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

Szanowni Państwo!

Chcielibyśmy – na tyle ile to możliwe – umilić Państwu ten trudny czas, dlatego w dniach 20 marca – 20 czerwca udostępniamy wersję cyfrową wiosennego numeru bezpłatnie dla zalogowanych użytkowników. Zapraszamy do czytania i słuchania audio z bieżącego numeru! Przeczytaj wiosenny numer

W związku z zamknięciem wielu punktów sprzedaży prasy, zapraszamy do kupienia papierowej wersji numeru wiosennego w cenie okładkowej, bez dodatkowych kosztów przesyłki. Kup wiosenny numer

Przekrój
Kolejne mądrości mędrca ze Wschodu.
2020-03-20 10:00:00
Rejs po oceanie entuzjazmu
Rejs po oceanie entuzjazmu

Jeśli doskwiera ci przewlekła obojętność, natychmiast postanów, że się z niej wyrwiesz. Wesel się – pomyśl o czymś zabawnym, aż poczujesz, że chwyta cię śmiech. Ćwicz samokontrolę: naucz się zmieniać na życzenie smutek w radość, nienawiść w miłość, lęk w odwagę, uprzedzenie w otwartość umysłu.

Czyta się 4 minuty

***

Nie oczekuj, że zawsze będziesz odnosić sukcesy we wszystkim za pierwszym podejściem. Niektóre przedsięwzięcia mogą się wypalić, ale w innych ci się powiedzie. Sukces i porażka są ze sobą powiązane. Jedno nie istnieje bez drugiego. Skoncentruj swoją energię i podejdź do najpilniejszego z twoich problemów z takim zaangażowaniem, by znaleźć jego rozwiązanie za wszelką cenę. Tak musisz postępować zawsze.

***

Obudź się! Nigdy nie jest za późno na analizę tego, kim jesteś i jakie są twoje głęboko ukryte zadania, abyś mógł stać się tym, kim stać się powinieneś. Masz talenty i moc, których używasz. Masz całą moc, jakiej potrzebujesz. Nie ma nic większego niż moc umysłu. Wydobądź swój umysł ponad niskie nawyki, które zatrzymują cię przy sprawach doczesnych. Uśmiechaj się tym wiecznym uśmiechem – Uśmiechem Boga. Uśmiechaj się tym silnym uśmiechem zrównoważonej brawury, tym uśmiechem za milion dolarów, którego nikt nie może ci odebrać.

Czytelniczko, Czytelniku,

Chcielibyśmy – na tyle ile to możliwe – umilić Państwu ten trudny czas, dlatego w dniach 20 marca - 13 kwietnia udostępniamy wersję cyfrową wiosennego numeru bezpłatnie dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż konto już teraz aby czytać i słuchać artykułów z bieżącego numeru!

Data publikacji:

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!