Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

O wiośnie mamy zielone pojęcie!

Kiedy wszystko się dopiero rodzi i rozwija, wiosenny „Przekrój” nadlatuje w pełnym rozkwicie! W najnowszym wydaniu piszemy z rozwagą o równowadze, z odwagą o strachu, z uwagą o bałtyckich krajach, z miłością o wróblach i z zachwytem o zieleni i porankach. Zachęcamy do czytania!

Kup wiosenny „Przekrój”!

188 stron do czytania przez trzy miesiące. „Przekrój” w nowym formacie jest wygodniejszy do przeglądania i idealnie mieści się w skrzynce pocztowej. Zamów i ciesz się lekturą – tylko tutaj w niższej cenie. Sprawdź!

Przekrój
Sprawdź swoją datę ważności!
2021-12-10 09:00:00

Test: Czy jesteś stary/stara?

„Stara mleczarka”, Boris Grigorjew, 1917 r. (domena publiczna)
Test: Czy jesteś stary/stara?
Test: Czy jesteś stary/stara?

Sprawdź swoją datę ważności. Nadruk może być ukryty w nietypowym miejscu: na stopie lub we włosach na głowie. Jeśli termin ważności upłynął ponad miesiąc temu – jesteś stary/stara.

Czyta się 2 minuty

*

Odkrój kawałek siebie. Jeśli jesteś stwardniały/stwardniała, czerstwy/czerstwa bądź widzisz pleśń – jesteś stary/stara.

*

Zamów prenumeratę cyfrową

Z ostatniej chwili!

U nas masz trzy bezpłatne artykuły do przeczytania w tym miesiącu. To pierwszy z nich. Może jednak już teraz warto zastanowić się nad naszą niedrogą prenumeratą cyfrową, by mieć pewność, że żaden limit Cię nie zaskoczy?

Puść się na DVD lub z pliku MP4. Jeśli jesteś czarno-biały/biała i nieudźwiękowiony/nieudźwiękowiona – jesteś stary/stara.

*

Porównaj siebie z podobnymi modelami obecnymi na rynku. Jeśli zauważysz u nich dużo nowych funkcjonalności, których nie ma u ciebie, ulepszony design czy znacznie szybsze działanie – jesteś stary/stara.

*

Opowiedz dowcip w towarzystwie. Jeśli zamiast śmiechu usłyszysz komentarze: „Stare!”, „Broda!”, „Znamy!” – to znaczy, że jesteś stary/stara.

*

Przyjrzyj się sobie uważnie. Jeśli masz dużo przetarć, rdzy oraz innych widocznych śladów użytkowania – jesteś stary/stara. Dla pewności możesz zrobić przegląd u mechanika.

*

Sprawdź, ile masz lat. Jeśli powyżej 100, np. 112 – jesteś stary/stara. Chyba że czujesz się młodo, wtedy ten czynnik nie ma żadnego znaczenia!

Data publikacji:

Wszystko Będzie Dobrze

Trio komediowo-muzyczne: Maciej Kaczyński („Facecje”, „Przygody Misia Klopsa”), Maciej Sosnowski (Polska Akademia Nauk) i Grzegorz Uzdański („Nowe wiersze sławnych poetów”, „Wakacje”). Piszą miniatury, scenariusze i skecze oraz nagrywają płyty (tzn. jedną, ale o kosmosie). Występują na żywo w Resorcie Komedii i Klubie Komediowym z ciągle zmieniającym się programem skeczy i piosenek. Mają kanał na YouTubie i wciąż liczą, że stanie się bardzo popularny, choć to się jakoś nie dzieje.

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!