Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

„Przekrój” – poznaj nasze czułe struny!

Ta jesień jest pełna czułości! A już na pewno jest jej pełen jesienny „Przekrój”. W nowym numerze piszemy o tym, jak czułością zmieniać świat, a także o: mądrej edukacji, hologramach, grzybach (też tych, wiadomo których), dojrzałości i Inkach. Zastanawiamy się, czym jest prawda i jak opisać piękno. 196 stron do czytania przez trzy miesiące!

Kup numer na jesień

Jesienny „Przekrój” w nowym formacie jest wygodniejszy do czytania i idealnie mieści się w skrzynce pocztowej. Tylko na stronie Przekroj.pl w niższej cenie. Sprawdź!

Przekrój
Trzy aukcje „Przekroju” na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: rysunek Marka Raczkowskiego, ...
2019-01-10 06:00:00

Gramy dla WOŚP!

materiały WOŚP
Gramy dla WOŚP!
Gramy dla WOŚP!

Trzy aukcje „Przekroju” na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: rysunek Marka Raczkowskiego, prenumerata kwartalnika ważna przez wszystkie zimy, lata, jesienie i wiosny do końca świata (i jeden dzień dłużej) oraz praktycznie niedostępny na rynku kalendarz zdzierak.

Rysunek Marka Raczkowskiego

Dzieło naszego głównego rysownika przedstawia serdeczne powitanie kosmitów na planecie Ziemia przez przedstawicieli homo sapiens.

rys. Marek Raczkowski
rys. Marek Raczkowski

Rysunek, wykonany flamastrami na kartce A4, ma wymiary 10 cm x 10 cm. Zwycięzca aukcji otrzyma więc, zupełnie gratis, sporo idealnie pustego miejsca na kartce – w prestiżowej lokalizacji tuż obok rysunku słynnego artysty.

Grafikę można będzie odebrać osobiście w siedzibie redakcji „Przekroju” (Warszawa) z rąk autora.

Zapraszamy do licytacji:

https://aukcje.wosp.org.pl/rysunek-marka-raczkowskiego-i8693683

Prenumerata „Przekroju” ważna do końca świata i jeden dzień dłużej!

Prenumerata kwartalnika, ważna przez wszystkie zimy, lata, jesienie i wiosny do końca świata (i jeden dzień dłużej). Dodajemy też zestaw już wydanych numerów pisma oraz praktyczne „Przekrojowe” gadżety.

Najnowszy numer kwartalnika zostanie podpisany przez członków Redakcji, co zapewne wpłynie na jego wartość, choć nie możemy obiecać, że ją podwyższy. Klucz dostępu do prenumeraty cyfrowej ważny będzie już zawsze. Mamy nadzieję, że tyle samo posłużą firmowe torby płócienne oraz aluminiowe kubki.

Najmniej trwały element zestawu to „Przekrojowy” kalendarz zdzierak na 2019 rok – przestanie on istnieć z końcem grudnia. Chyba że czytelnik nie będzie go używał. W takim wypadku będzie mógł go wykorzystać w roku 2030, 2041, 2047, 2058 lub dowolnym innym roku nieprzestępnym zaczynającym się we wtorek.

Mówiąc krótko: taki zestaw to inwestycja na wieczność, prawdziwa gratka dla Czytelniczek i Czytelników „Przekroju”!

Zapraszamy do licytacji:

https://aukcje.wosp.org.pl/prenumerata-przekroju-wazna-do-konca-swiata-i8723341?fbclid=IwAR2SseGxuPC-XHp1Ps6XX4SvqwPeGYOT50dyF-LBm4-XxI9nMxTzAUw6MQo

Kalendarz zdzierak z podpisem autora zamieszczonych w nim rysunków – Marka Raczkowskiego

Kalendarz to autorski projekt „Przekroju”, z rysunkami znanego artysty i ważnymi informacjami na każdy dzień 2019 roku. Licytacja jest jedną z niewielu już okazji do nabycia kalendarza i jedyną, by zdobyć go z podpisem naszego głównego rysownika.

Kalendarz można powiesić na gwoździu w kuchni lub postawić na biurku w domu i w pracy.

Kalendarz można będzie odebrać w siedzibie redakcji „Przekroju” (Warszawa).

Zapraszamy do licytacji:

https://aukcje.wosp.org.pl/przekrojowy-kalendarz-zdzierak-i8736658

 

Piątka dla PRZEKROJU? A może dziesiątka? Wspierając Fundację PRZEKRÓJ, wspierasz rzetelność, humor i czar.

* Pola wymagane

Data publikacji:

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!