Page 1Rectangle 52 Przejdź do treści
Wszystko Będzie Dobrze

Jak reagować na żarty primaaprilisowe?

Jak reagować na żarty primaaprilisowe?
Jak reagować na żarty primaaprilisowe?

W tym dniu jedno jest pewne: ktoś zrobi nam psikusa. Jak na niego zareagować, żeby żartownisiowi poszło w pięty albo żeby przynajmniej wyjść z tego wszystkiego z twarzą?

 

Reakcja na żart z plamą: - O, masz plamę na koszuli! - krzyczy zadowolony z siebie żartowniś. - To nie plama - odpowiadamy smutno spuszczając wzrok. - To moje życie.

Reakcja na żart z wiadrem wody: Kiedy przechodzimy przez drzwi i z góry spada na nas wiadro pełne wody, udajemy zawał serca (żeby wzmocnić reakcję, możemy naprawdę dostać zawału.) Odkrywamy karty dopiero, kiedy przerażony żartowniś zawiezie nas do szpitala. 

Reakcja na nieśmieszny żart: Kiedy staniemy się ofiarą jakiegoś zupełnie nieśmiesznego żartu, śmiejemy się tak długo i tak głośno, aż zarazimy śmiechem kiepskiego żartownisia. Wspólnie rechocząc bez sensu, dajemy się ponieść absurdowi chwili i, zapominając o żarcie, wyznajemy delikwentowi/delikwentce miłość.

Reakcja na żart z duchem: Jeśli ktoś chce nas nastraszyć przebierając się za ducha bądź opowiadając o spotkaniu z osobami zmarłymi, szybko przekraczamy bramy śmierci, wracamy jako duch i dołączamy do żartu. Nie ma to jak wspólna zabawa!

Reakcja na żart z pakułami, miodem, słowami na “ze” i wysokim budynkiem: Uśmiechając się niepewnie pytamy ,,Ale o co chodzi?”

Reakcja na żart z zepsutym spadochronem: Aaaaaaa!

Reakcja na żart miłosny: Jeśli ktoś chce zrobić Ci psikusa udając, że się w tobie zakochał, a potem nagle oświadcza, śmiejąc się, że wcale Cię nie kocha, pamiętaj, choćby było Ci naprawdę przykro - nie znaczy zawsze nie.

Reakcja na żart, kiedy ktoś do Ciebie podchodzi i nienaturalnym głosem proponuje ci wycieczkę do lasu, albo żebyś dał mu na chwile poprowadzić samochód, albo coś równie niespodziewanego: Nie, dziękuję.

Reakcja na żart pt. „Pali się”: Wybiegamy z domu, wracamy z gaśnicą zaworowo-piankową i śmiejąc się dziko, oblewamy wszystko dookoła.

Reakcja na żart pt. „Dostałeś Nike”: Ubieramy się w garnitur/suknię wieczorową, dostajemy się na galę, wdzieramy się na scenę i próbujemy „odebrać nagrodę”. Szarpiąc się z jury i ochroną, wygłaszamy podziękowania.

Data publikacji: