Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

Czas równowagi!

W jesiennym „Przekroju” szukamy spokoju i pokoju. Zastanawiamy się, jak w przyszłości będzie wyglądać praca i jakie umiejętności już dziś warto pielęgnować. Poznajemy Indie i zachwycamy się polską jesienią. Do tego wielki temat – joga! Czym tak naprawdę jest, a z czym jest nieraz mylona? I jeszcze: odważnie o lęku, chmury i wiatry, pomarańcz w każdej odsłonie, rude lisy i kombucha.

Już jest nowy „Przekrój”!

220 stron do czytania przez trzy miesiące. „Przekrój” w nowym formacie jest wygodniejszy do przeglądania i idealnie mieści się w skrzynce pocztowej. Zamów i ciesz się lekturą – tylko tutaj w niższej cenie. Sprawdź!

Przekrój
Prezentujemy listę zwycięzców XIV Ogólnopolskiego Turnieju Rozwiązywania Krzyżówek. Dla nieobecnych ...
2022-10-06 20:44:00
Przekrój poleca

Wyniki Turnieju Krzyżówek

Wyniki Turnieju Krzyżówek

XIV Ogólnopolski Turniej Rozwiązywania Krzyżówek odbył się z okazji Nocy Księgarń. Poniżej prezentujemy listę zwycięzców oraz turniejową krzyżówkę. Dziękujemy za wspólną zabawę!

Krzyżówka on-line

Dla tych z Państwa, którzy nie mieli okazji zmierzyć się z krzyżówką, przygotowaliśmy interaktywną wersję zabawy, którą można rozwiązać klikając w ten link: https://przekroj.pl/rozrywka/krzyzowki/203

Zwycięzcy Turnieju:

  1. Zwycięzcy ogólnopolscy: Jarosław Żuliński, Jacek Nowak – Szczecin, FiKa, 46 min
  2. Maciej Tarsa – Kraków, pod Globusem, 48 minut
  3. Antoni Prokop, Mateusz Żaboklicki – Warszawa, Korekty, 50 minut
  4. Ewelina Szychowska, Bartosz Grabowski – Łódź, Do Dzieła, 56 minut
  5. Michał Wysocki – Szklarska Poręba, Libra, 1 godz. 18 minut

Zamów prenumeratę cyfrową

Z ostatniej chwili!

U nas masz trzy bezpłatne artykuły do przeczytania w tym miesiącu. To pierwszy z nich. Może jednak już teraz warto zastanowić się nad naszą niedrogą prenumeratą cyfrową, by mieć pewność, że żaden limit Cię nie zaskoczy?

Nagrodą dla głównego zwycięzcy jest 500 zł, a dla zwycięzców w poszczególnych miastach bony o wartości 200 zł. Do tego „Przekrojowy” kubek z Filutkiem i roczna prenumerata „Przekroju”. Gratulujemy!

Regulamin wydarzenia znajduje się tutaj.

Rozwiązanie krzyżówki:

Zobacz odpowiedź

 

 

Data publikacji: