Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

Czas ucieka – „Przekrój” czeka!

W zimowym „Przekroju” przenosimy się do Lewantu! Smakujemy libańskie jedzenie, podziwiamy Aleppo i zastanawiamy się nad Tel Awiwem. Poza tym sprawdzamy, co para noblistów z ekonomii Duflo i Banerjee mówią o światowym ubóstwie. Opisujemy Gaję i jej twórcę Jamesa Lovelocka. Naprawdę dużo piszemy też o tym, dlaczego warto się tulić (nie tylko w zimie). I do tego: niedźwiedzie – białe, brunatne i czarne, nabiał i warzywa, a także przyroda w plenerze i w muzeum.

Już jest nowy „Przekrój”!

196 stron do czytania przez trzy miesiące. „Przekrój” w nowym formacie jest wygodniejszy do przeglądania i idealnie mieści się w skrzynce pocztowej. Zamów i ciesz się lekturą – tylko tutaj w niższej cenie. Sprawdź!

Przekrój
Szanowne Czytelniczki i Szanowni Czytelnicy, ogłaszamy wyniki naszego konkursu!
2020-09-25 00:00:00
wakacje z ptakami

Wyniki konkursu „Wakacje z ptakami”

ilustracja: Igor Kubik
Wyniki konkursu „Wakacje z ptakami”
Wyniki konkursu „Wakacje z ptakami”

Szanowne Czytelniczki i Szanowni Czytelnicy!

Ogłaszamy wyniki naszego konkursu. Przypominamy, że pytanie brzmiało „Jakie ptaki łączą Czytelników »Przekroju« z Afryką?”, a poprawne odpowiedzi jako pierwsze nadesłały: Marta Greszta, Adrianna Osiewała oraz Violetta Śliwińska. Dodatkowo postanowiliśmy nagrodzić dwóch panów – Huberta Herbuta oraz Grzegorza Sokołowskiego – za nie tylko prawidłowe, ale też bardzo kreatywne odpowiedzi.

Wszystkim laureatom gratulujemy!

Nagrodami w konkursie są książki od Wydawnictwa Poznańskiego i stowarzyszenia Jestem na pTAK! oraz roczna prenumerata kwartalnika „Przekrój”

Data publikacji: