Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

Takiego numeru jeszcze nie było!

W zimowym „Przekroju” honorowym gościem jest szalona, nadprzyrodzona, wspaniała – ludzka wyobraźnia. Poza tym: szamanizm współczesny, starożytny i zwierzęcy. Jurodiwi i futuryści. Wstyd, który nas ogranicza, i ten drugi, który jest nam potrzebny. Rosja – ale ta prawdziwa. I specjalnie na nowy rok: żegnamy nawyki i szukamy ciszy w głowie.

Kup „Przekrój” na zimę!

196 stron do czytania przez trzy miesiące! „Przekrój” w nowym formacie jest wygodniejszy do przeglądania i idealnie mieści się w skrzynce pocztowej. Zamów i ciesz się lekturą – tylko tutaj w niższej cenie. Sprawdź!

Przekrój
Szanowne Czytelniczki i Szanowni Czytelnicy, ogłaszamy wyniki naszego konkursu!
2020-09-25 00:00:00
wakacje z ptakami

Wyniki konkursu „Wakacje z ptakami”

ilustracja: Igor Kubik
Wyniki konkursu „Wakacje z ptakami”
Wyniki konkursu „Wakacje z ptakami”

Szanowne Czytelniczki i Szanowni Czytelnicy!

Ogłaszamy wyniki naszego konkursu. Przypominamy, że pytanie brzmiało „Jakie ptaki łączą Czytelników »Przekroju« z Afryką?”, a poprawne odpowiedzi jako pierwsze nadesłały: Marta Greszta, Adrianna Osiewała oraz Violetta Śliwińska. Dodatkowo postanowiliśmy nagrodzić dwóch panów – Huberta Herbuta oraz Grzegorza Sokołowskiego – za nie tylko prawidłowe, ale też bardzo kreatywne odpowiedzi.

Wszystkim laureatom gratulujemy!

Nagrodami w konkursie są książki od Wydawnictwa Poznańskiego i stowarzyszenia Jestem na pTAK! oraz roczna prenumerata kwartalnika „Przekrój”

Data publikacji: