Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

O wiośnie mamy zielone pojęcie!

Kiedy wszystko się dopiero rodzi i rozwija, wiosenny „Przekrój” nadlatuje w pełnym rozkwicie! W najnowszym wydaniu piszemy z rozwagą o równowadze, z odwagą o strachu, z uwagą o bałtyckich krajach, z miłością o wróblach i z zachwytem o zieleni i porankach. Zachęcamy do czytania!

Kup wiosenny „Przekrój”!

188 stron do czytania przez trzy miesiące. „Przekrój” w nowym formacie jest wygodniejszy do przeglądania i idealnie mieści się w skrzynce pocztowej. Zamów i ciesz się lekturą – tylko tutaj w niższej cenie. Sprawdź!

Przekrój
2017-10-02 00:00:00

Wielka improwizacja z jesiennym „Przekrojem”!

Wielka improwizacja z jesiennym „Przekrojem”!
Wielka improwizacja z jesiennym „Przekrojem”!

No dobrze, nie wiemy, czy wielka – bo to w końcu improwizacja i nikt nie wie, jak wyjdzie. Na pewno potrwa około 1,5 godziny, na pewno odbędzie się w Klubie Komediowym przy placu Zbawiciela w Warszawie, na pewno zgromadzi całą redakcję „Przekroju” oraz czołowych warszawskich improwizatorów – aktorów i komików ze składu „Wycieczek osobistych”. Jesienny „Przekrój” będzie tego wieczoru inspiracją do scen i historii tworzonych na żywo, na scenie, na oczach publiczności. Redaktorki i redaktorzy „Przekroju” podzielą się nie tylko ulubionymi fragmentami kwartalnika, lecz także smakowitymi anegdotami z życia zespołu. Na pewno będzie więc stylowo, nieco wariacko, zabawnie i miło. Przyjdźcie pośmiać się z nami – i z nas!  

 

4 października, godz. 20:00

Klub Komediowy, Nowowiejska 1, Warszawa

 

Ilustracja: Marek Raczkowski 

Data publikacji: