Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

Czas ucieka – „Przekrój” czeka!

W zimowym „Przekroju” przenosimy się do Lewantu! Smakujemy libańskie jedzenie, podziwiamy Aleppo i zastanawiamy się nad Tel Awiwem. Poza tym sprawdzamy, co para noblistów z ekonomii Duflo i Banerjee mówią o światowym ubóstwie. Opisujemy Gaję i jej twórcę Jamesa Lovelocka. Naprawdę dużo piszemy też o tym, dlaczego warto się tulić (nie tylko w zimie). I do tego: niedźwiedzie – białe, brunatne i czarne, nabiał i warzywa, a także przyroda w plenerze i w muzeum.

Już jest nowy „Przekrój”!

196 stron do czytania przez trzy miesiące. „Przekrój” w nowym formacie jest wygodniejszy do przeglądania i idealnie mieści się w skrzynce pocztowej. Zamów i ciesz się lekturą – tylko tutaj w niższej cenie. Sprawdź!

Przekrój
Zachęcamy do udziału w IX Ogólnopolskim Turnieju Krzyżówek z „Przekrojem” – po raz drugi ...
2020-08-25 00:00:00
Przekrój poleca

W ostatnią niedzielę wakacji zapraszamy do wspólnego główkowania!

W ostatnią niedzielę wakacji zapraszamy do wspólnego główkowania!

Zachęcamy do udziału w IX Ogólnopolskim Turnieju Krzyżówek z „Przekrojem” – po raz drugi wydarzenie odbędzie się w świecie wirtualnym. 30 sierpnia 2020 r. w godzinach 15.00–18.00 przenosimy burzę mózgów do Internetu.

Prosimy zgłaszać swój udział w wyjątkowym, wirtualnym turnieju krzyżówek „Przekroju”.

Turniej odbywa się we współpracy z księgarniami kameralnymi.

W turnieju może wziąć udział każdy, kto prześle zgłoszenie na adres konkurs@przekroj.pl. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz miasto, w którym zawodnik mieszka. Prosimy pamiętać o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptację regulaminu:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu ogłoszenia wyników »Ogólnopolskiego Turnieju Krzyżówek« poprzez publikację mojego imienia, nazwiska i miejscowości zamieszkania na stronie internetowej przekroj.pl, w jednym z wydań kwartalnika »Przekrój«, nie później niż do końca 2020 r., oraz na fanpage’u »Kwartalnik Przekrój« w serwisie Facebook”.

W dniu turnieju o godz. 15.00 wyślemy do wszystkich uczestników turniejową krzyżówkę, którą będzie można rozwiązać na trzy sposoby:
1. Wydrukować arkusz z krzyżówką, następnie wypełnić ołówkiem lub długopisem jej pola i wysłać zdjęcie bądź skan rozwiązania na adres konkurs@przekroj.pl.
2. Wypełnić krzyżówkę, korzystając z programu Adobe Acrobat, i wysłać na konkursową skrzynkę e-mailową.
3. Wpisać rozwiązania i hasło krzyżówki w wiadomości e-mailowej – w tym przypadku prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na właściwą numerację rozwiązań.

W tytule e-maila z rozwiązaniem należy wpisać: Turniej Krzyżówek – rozwiązanie.

Zwyciężają osoby, które najszybciej wyślą w pełni poprawnie rozwiązaną krzyżówkę (tzn. wypełnią wszystkie pola i złożą hasło). Krzyżówkę będzie można wysyłać do godz. 18.00 – wtedy opublikujemy wyniki oraz udostępnimy turniejową krzyżówkę na naszej stronie internetowej.

Nagrody

10 laureatów zostanie obdarowanych bonem o wartości 200 zł, który będą mogli wykorzystać w wybranej przez siebie księgarni kameralnej.
Lista księgarni znajduje się tutaj.

Ponadto zwycięzcy otrzymają letni numer „Przekroju”, roczną prenumeratę naszego pisma oraz nagrody rzeczowe.

Regulamin: https://przekroj.pl/regulamin

Zapisy ruszają 15.08 o godz. 12.00, a kończą się 24.08 o godz. 23.59. Zgłoszenia i rozwiązania krzyżówek prosimy wysyłać na adres konkurs@przekroj.pl.


Dzięki Tobie, możemy zrobić jeszcze więcej – wesprzyj nas! Fundacja PRZEKRÓJ

Data publikacji: