Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

„Przekrój” na totalne lato!

Takiego numeru jeszcze nie było! Badamy gwiazdy i zaglądamy do ludzkiego mózgu. Psychologów pytamy o młodzież, a filozofów o to, jak żyć dobrze. Przyglądamy się naszym strachom, sprawdzamy, kiedy nauka jest przyjemna, piszemy o chodzeniu (boso, tyłem i bez celu) i o nadziei, że będzie lepiej. Nowy letni „Przekrój” już na Ciebie czeka – czytaj dla przyjemności!

Kup numer letni

Letni „Przekrój” w nowym formacie jest wygodniejszy do czytania i idealnie mieści się w skrzynce pocztowej. Zamów już dziś – tylko na stronie Przekroj.pl w niższej cenie.

Przekrój
Majówka upłynie pod znakiem zagadek i łamigłówek. Zapraszamy do zapisów na udział w wyjątkowym, ...
2020-04-23 00:00:00
Przekrój poleca

Turniej krzyżówek w majówkę

Turniej krzyżówek w majówkę

Majówka upłynie pod znakiem zagadek i łamigłówek. Zapraszamy do zapisów na udział w wyjątkowym, wirtualnym turnieju krzyżówek „Przekroju”.

3 maja 2020 r. w godzinach 15.00–18.00 we współpracy z księgarniami kameralnymi odbędzie się kolejna edycja turnieju krzyżówek „Przekroju”. Ze względu na zagrożenie epidemiczne Turniej odbędzie się on-line.

Zasady i przebieg Turnieju

W Turnieju może wziąć udział każdy, kto prześle zgłoszenie na adres konkurs@przekroj.pl. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz miasto, w którym zawodnik mieszka. Prosimy pamiętać o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptację regulaminu:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu ogłoszenia wyników »Ogólnopolskiego Turnieju Krzyżówek« poprzez publikację mojego imienia, nazwiska i miejscowości zamieszkania na stronie internetowej przekroj.pl, w jednym z wydań kwartalnika Przekrój, nie później niż do końca 2020 r. oraz na fanpage »Kwartalnik Przekrój« w serwisie Facebook”.

W dniu Turnieju o godz. 15.00 wyślemy do wszystkich uczestników turniejową krzyżówkę, którą będzie można rozwiązać na 3 sposoby:

1. Arkusz z krzyżówką można wydrukować, następnie uzupełnić ołówkiem lub długopisem hasła krzyżówki i wysyłać zdjęcie lub skan rozwiązania na adres konkurs@przekroj.pl.

2. Krzyżówkę można też wypełnić, korzystając z programu Adobe Acrobat i wysłać na konkursową skrzynkę mailową.

3. Można hasła i rozwiązanie krzyżówki wpisać w wiadomości mailowej – prosimy o zwrócenie uwagi na numerację haseł.

W tytule maila z rozwiązaniem należy wpisać: Turniej krzyżówek – rozwiązanie.

Zwyciężają osoby, które najszybciej wyślą w pełni poprawnie rozwiązaną krzyżówkę (tzn. wypełnią wszystkie pola i ułożą zadane hasło). Krzyżówkę będzie można wysyłać do godz. 18.00, wtedy opublikujemy wyniki oraz udostępnimy turniejową krzyżówkę na naszej stronie internetowej.

Nagrody

10 laureatów zostanie obdarowanych bonem o wartości 200 zł, które będą mogli wykorzystać w wybranej przez siebie kameralnej księgarni. Ponadto, zwycięzcy otrzymają wiosenny numer „Przekroju”, roczną prenumeratę naszego pisma i zestaw gadżetów.

Regulamin Turnieju dostępny jest tu: https://przekroj.pl/regulamin

Zapisy ruszają 23.04 o godz. 12.00, a kończą się 30.04 o godz. 23.59. Zgłoszenia i rozwiązania krzyżówek prosimy wysyłać na adres konkurs@przekroj.pl.

Data publikacji: