Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

Zakwieciło, zabzyczało – wiosna!

W wiosennym „Przekroju” kwiaty, zapylacze, dużo miodu i jeszcze więcej wody. Z okazji wiosennych porządków piszemy sporo o ładzie i bałaganie. Zagłębiamy się w historię Celtów, a także przenosimy się w przyszłość i sprawdzamy, co świat – i nas – czeka już za jakiś czas. Do tego sporo rozmyślamy o nieśmiertelności i z uwagą pochylamy się nad (ludzką i nie tylko) uczciwością. ​​

Wiosenny „Przekrój” już jest!

Aż 220 stron do czytania przez trzy miesiące. „Przekrój” w nowym formacie jest wygodniejszy do przeglądania i idealnie mieści się w skrzynce pocztowej. Zamów i ciesz się lekturą – tylko tutaj w niższej cenie. Sprawdź!

Przekrój
Zapraszamy na spektakl inspirowany zbiorem zupełnie nowych biografii znanych i lubianych postaci, sportetowanych ...
2019-10-21 23:59:00
Przekrój poleca

Tomasz Wiśniewski i Joanna Grochocka w Klubie Komediowym

ilustracja: Joanna Grochocka
Tomasz Wiśniewski i Joanna Grochocka w Klubie Komediowym
Tomasz Wiśniewski i Joanna Grochocka w Klubie Komediowym

Kto przetrwa czekającą nas globalną katastrofę? Kto napisał rozmowę mistrza Polikarpa ze śmiercią? Kto czytał, już wie, kto nie czytał, może wziąć udział w publicznym czytaniu i (nad)interpretowaniu opowiadań Tomasza Wiśniewskiego Historii nie do końca zmyślonych, ilustrowanych przez Joannę Grochocką, jakich dopuszczą się improwizatorzy i improwizatorki Klubu Komediowego.

Gośćmi wieczoru będą (oczywiście) autor, Tomasz Wiśniewski, redaktor działu zmyśleń naszego kwartalnika (przypominamy, że poza Historiami nie do końca zmyślonymi, wydanymi właśnie nakładem wydawnictwa Fundacji Przekrój, pisarz dopuścił się takich publikacji, jak O pochodzeniu łajdaków oraz Wstrząsająco przystojny mężczyzna) oraz Joanna Grochocka, współpracująca z „Przekrojem” ilustratorka ww. publikacji.

Spektakl odbędzie się 24 października o godz. 19.00 w ogrzewanej sali na dolnym pokładzie Barki Wisława w Warszawie.

ilustracja: Joanna Grochocka
ilustracja: Joanna Grochocka

 

Data publikacji: