Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

Czas równowagi!

W jesiennym „Przekroju” szukamy spokoju i pokoju. Zastanawiamy się, jak w przyszłości będzie wyglądać praca i jakie umiejętności już dziś warto pielęgnować. Poznajemy Indie i zachwycamy się polską jesienią. Do tego wielki temat – joga! Czym tak naprawdę jest, a z czym jest nieraz mylona? I jeszcze: odważnie o lęku, chmury i wiatry, pomarańcz w każdej odsłonie, rude lisy i kombucha.

Już jest nowy „Przekrój”!

220 stron do czytania przez trzy miesiące. „Przekrój” w nowym formacie jest wygodniejszy do przeglądania i idealnie mieści się w skrzynce pocztowej. Zamów i ciesz się lekturą – tylko tutaj w niższej cenie. Sprawdź!

Przekrój
Już 4 grudnia Warszawa na jeden dzień ponownie stanie się miastem plakatu. W słynnym Domu Towarowym ...
2022-11-22 00:00:00
Przekrój poleca

Targi Plakatu już od 4 grudnia (i online!)

Targi Plakatu już od 4 grudnia (i online!)
Targi Plakatu już od 4 grudnia (i online!)

Już 4 grudnia Warszawa na jeden dzień ponownie stanie się miastem plakatu. W słynnym Domu Towarowym Braci Jabłkowskich odbędzie się spotkanie z najlepszymi grafikami, ilustratorami i twórcami plakatu w Polsce. „Przekrój” poleca, a nawet zaleca!

Targi Plakatu na stałe wpisały się w kulturalny krajobraz stolicy. To spotkanie najlepszych grafików, ilustratorów i galerii, dzięki którym – tak bliska redakcji „Przekroju” – sztuka plakatu przeżywa w Polsce prawdziwy renesans.

W niedzielę 4 grudnia 2022 w zabytkowych przestrzeniach Domu Towarowego Braci Jabłkowskich przy ulicy Brackiej 25 w Warszawie ponownie zbiorą się najzdolniejsi twórcy plakatu, kolekcjonerzy polskiej szkoły plakatu, autorzy najpiękniejszych wielkoformatowych ilustracji i grafik. Będzie to doskonała okazja na to, by zaopatrzyć się w oryginalne prezenty bożonarodzeniowe dla bliskich lub nietuzinkowe ozdoby do powieszenia w sypialni, salonie czy gdziekolwiek tylko dusza zapragnie.

Podczas targów swój sklep otworzy na jeden dzień kwartalnik „Przekrój”. Na stoisku będzie można kupić m.in. archiwalne i aktualne okładki „Przekroju” w formie wyjątkowych plakatów, specjalną kolekcję limitowanych grafik oraz kalendarze, kubki, puzzlekartki świąteczne z ilustracjami Zbigniewa Lengrena, Daniela Mroza, Marka Raczkowskiego i Igora Kubika.

Spotkania z artystami i twórcami znanymi z „Przekroju”:

14.00–15:00: Igor Kubik

17.00–18.30: Joanna Grochocka i Tomasz Wiśniewski


Targi Plakatu to największa w Polsce impreza skupiająca twórców, dzięki którym plakat na stałe powrócił do wnętrz urzędów, biur i domów. Odbywa się od 2012 roku. W dniach 4–20 grudnia prace artystów można kupić także online, na platformie https://targiplakatu.pl/sklep.

O zaplanowanych atrakcjach w skrócie:

  • ponad 100 wystawców na kilku piętrach Domu Towarowego Braci Jabłkowskich
  • 8 godzin wyjątkowych wrażeń estetycznych, ciekawych spotkań oraz nowych znajomości
  • Showroom ASUS
  • nieskończona ilość inspiracji, niespodzianek i niezapomniane wrażenia
  • możliwość zakupu plakatów online

Wstęp płatny – w cenie szatnia i pamiątkowy bilet – a dla pierwszych gości limitowane niespodzianki!

 

Data publikacji: