Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

„Przekrój” – poznaj nasze czułe struny!

Ta jesień jest pełna czułości! A już na pewno jest jej pełen jesienny „Przekrój”. W nowym numerze piszemy o tym, jak czułością zmieniać świat, a także o: mądrej edukacji, hologramach, grzybach (też tych, wiadomo których), dojrzałości i Inkach. Zastanawiamy się, czym jest prawda i jak opisać piękno. 196 stron do czytania przez trzy miesiące!

Kup numer na jesień

Jesienny „Przekrój” w nowym formacie jest wygodniejszy do czytania i idealnie mieści się w skrzynce pocztowej. Tylko na stronie Przekroj.pl w niższej cenie. Sprawdź!

Przekrój
8 grudnia już po raz siódmy odbędą się w Warszawie Targi Plakatu – największe w Polsce wydarzenie ...
2019-12-05 23:59:00
Przekrój poleca
Targi Plakatu 2019

8 grudnia już po raz siódmy odbędą się w Warszawie Targi Plakatu – największe w Polsce wydarzenie poświęcone plakatowi i jego twórcom. Wydarzenie będzie miało miejsce w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich.

To całe 8 godzin wyjątkowych wrażeń estetycznych, spotkań i nowych znajomości, z młodszymi i starszymi twórcami. Wiele prac ponad 200 wystawiających się artystów będzie można zakupić.

Podczas wydarzenia obecny będzie także „Przekrój” – w naszym sklepie będziemy prowadzić sprzedaż grafik autorstwa rysowniczek i rysowników (aktualnie lub niegdyś) współpracujących z „Przekrojem”.

Wstęp na targi płatny 5 zł. Bilety można kupić w dniu wydarzenia lub za pośrednictwem strony internetowej. Pełna lista wystawców dostępna jest na stronie internetowej wydarzenia

 

Data publikacji: