Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

Czas ucieka – „Przekrój” czeka!

W zimowym „Przekroju” przenosimy się do Lewantu! Smakujemy libańskie jedzenie, podziwiamy Aleppo i zastanawiamy się nad Tel Awiwem. Poza tym sprawdzamy, co para noblistów z ekonomii Duflo i Banerjee mówią o światowym ubóstwie. Opisujemy Gaję i jej twórcę Jamesa Lovelocka. Naprawdę dużo piszemy też o tym, dlaczego warto się tulić (nie tylko w zimie). I do tego: niedźwiedzie – białe, brunatne i czarne, nabiał i warzywa, a także przyroda w plenerze i w muzeum.

Już jest nowy „Przekrój”!

196 stron do czytania przez trzy miesiące. „Przekrój” w nowym formacie jest wygodniejszy do przeglądania i idealnie mieści się w skrzynce pocztowej. Zamów i ciesz się lekturą – tylko tutaj w niższej cenie. Sprawdź!

Przekrój
Nowy numer kwartalnika „Przekrój” w zmienionym, wygodniejszym formacie to najlepsza lektura na ...
2021-06-04 00:00:00

„Przekrój” zmienia się na dobre! 

„Przekrój” zmienia się na dobre! 
„Przekrój” zmienia się na dobre! 

Nowy numer kwartalnika „Przekrój” w zmienionym, wygodniejszym formacie to najlepsza lektura na lato. W tym wydaniu badamy gwiazdy i zaglądamy do ludzkiego mózgu. Psychologów pytamy o młodzież, a filozofów o to, jak żyć dobrze. Przyglądamy się naszym strachom, sprawdzamy, kiedy nauka jest przyjemna, piszemy o chodzeniu (boso, tyłem i bez celu), jak również o nadziei, że będzie lepiej. Nowy, letni „Przekrój” już czeka w naszym Kiosku – czytaj dla przyjemności!  

Nowy „Przekrój”! Co się zmienia?
Troszkę format, troszkę cena.
Lecz poza tym po staremu.
Więc czytajcie! Czemu? Temu!

Letni numer „Przekroju” to lektura na całe lato!
Letni numer „Przekroju” to lektura na całe lato!

Nowy format 

Dzięki mniejszemu formatowi nowy „Przekrój” łatwiej trzymać w dłoniach, włożyć do torby czy plecaka oraz umieścić w skrzynce na listy. To ostatnie sprawia, że znacznie wygodniej będzie korzystać ze sprzedaży wysyłkowej i prenumeraty, do czego gorąco zachęcamy. 

Nowa cena

W dobie cyfryzacji wybór drukowanej prasy mimo niewątpliwych dodatkowych korzyści, jakie daje papier, staje się coraz rzadszy. Koszty dystrybucji, papieru czy druku wciąż rosną, a decyzja o braku reklam w naszym magazynie pozwala nam na finansowanie się jedynie z zysków ze sprzedaży oraz funduszów wydawcy. Dlatego, poczynając od letniego numeru, zmienia się cena drukowanego kwartalnika:

  • w stacjonarnych punktach sprzedaży: 38 zł
  • na stronie Przekroj.pl: 28 zł plus koszty wysyłki.

Zmiana została podyktowana naszą troską o zachowanie wysokiej jakości oferowanych przez nas treści, przekładów i grafik, a także dbałością o Państwa komfort czytania – bez reklam i artykułów sponsorowanych. Wierzymy, że pomimo wzrostu ceny pozostaniemy dla Państwa atrakcyjni.

Tych zaś z Państwa, dla których wersja papierowa ma mniejsze znaczenie niż dodatkowy koszt, zapraszamy do zakupienia naszych pakietów subskrypcji cyfrowej: miesięcznej lub rocznej

Kupując kwartalnik, wspierasz Fundację PRZEKRÓJ i naszą działalność statutową. Dziękujemy!

Mamy papier na nasz papier! 

Fundacja PRZEKRÓJ – wydawca „Przekroju” – promuje ekologię, dlatego nasz kwartalnik jest ekologiczny nie tylko w treści. Drukujemy go na papierze wyprodukowanym z kontrolowanych surowców, które pochodzą z leśnych upraw użytkowanych w zrównoważony sposób.

Ekologiczność używanego przez nas papieru jest poświadczona trzema certyfikatami: PEFC, Ecolabel i Brązowym Certyfikatem w programie Cradle to Cradle CertifiedTM.  

Data publikacji: