Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

Czas równowagi!

W jesiennym „Przekroju” szukamy spokoju i pokoju. Zastanawiamy się, jak w przyszłości będzie wyglądać praca i jakie umiejętności już dziś warto pielęgnować. Poznajemy Indie i zachwycamy się polską jesienią. Do tego wielki temat – joga! Czym tak naprawdę jest, a z czym jest nieraz mylona? I jeszcze: odważnie o lęku, chmury i wiatry, pomarańcz w każdej odsłonie, rude lisy i kombucha.

Już jest nowy „Przekrój”!

220 stron do czytania przez trzy miesiące. „Przekrój” w nowym formacie jest wygodniejszy do przeglądania i idealnie mieści się w skrzynce pocztowej. Zamów i ciesz się lekturą – tylko tutaj w niższej cenie. Sprawdź!

Przekrój
Zapraszamy na spotkanie z aktorką Mają Komorowską i Barbarą Osterloff, autorką książki-rozmowy ...
2018-02-02 11:00:00

Pejzaż – rozmowy z Mają Komorowską dawne i nowe

Pejzaż – rozmowy z Mają Komorowską dawne i nowe
Pejzaż – rozmowy z Mają Komorowską dawne i nowe

Książka Pejzaż. Rozmowy z Mają Komorowską ukazała się w 2004 r. nakładem Oficyny Wydawniczej Errata. Obecne wydanie to już czwarta edycja, uzupełniona o część zatytułowaną Po latach, zaktualizowano także dokumentację kroniki twórczości aktorki.

Spotkanie poświęcone promocji książki odbędzie się w 5 lutego o godz. 19.00 w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego przy ul. Jazdów 1 w Warszawie. Wstęp jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona – rezerwacji można dokonywać telefonicznie (+48 791 877 377) lub mailowo (bilety@instytut-teatralny.pl)

Data publikacji: