pixel Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

Szanowni Państwo!

Chcielibyśmy – na tyle ile to możliwe – umilić Państwu ten trudny czas, dlatego w dniach 20 marca - 13 kwietnia udostępniamy wersję cyfrową wiosennego numeru bezpłatnie. Zapraszamy do czytania i słuchania audio z bieżącego numeru! Przeczytaj wiosenny numer

W związku z zamknięciem wielu punktów sprzedaży prasy, zapraszamy do kupienia papierowej wersji numeru wiosennego w cenie okładkowej, bez dodatkowych kosztów przesyłki. Kup wiosenny numer

Przekrój
Zapraszamy do Muzeum Polin w Warszawie – 26 października odbędzie się tam Konferencja Edukacji ...
2019-10-24 08:00:00
Przekrój poleca

O edukacji w sposób kreatywny

O edukacji w sposób kreatywny

Wielu nauczycieli i rodziców jest przekonanych, że tradycyjna edukacja jest jedyną możliwością wspierania w rozwoju ich dzieci. Zapraszamy na Konferencję Edukacji Kreatywnej do Muzeum Polin w Warszawie, w sobotę 26.10.2019. Podczas konferencji przedstawione zostaną szkoły, które – nie czekając na zmiany systemowe – wdrażają nowe, kreatywne podejścia i rozwiązania do systemu edukacji w dzisiejszych warunkach.

Według reprezentantów tych placówek i organizacji globalna rewolucja w edukacji już się zaczęła. Na konferencji wystąpią czołowi edukatorzy, przede wszystkim Sir Ken Robinson (który połączy się z uczestnikami na żywo i odpowie na ich pytania), a także, między innymi, André Stern, Ewa Radanowicz, Yaacov Hecht, Marek Kaczmarzyk i wielu innych. Każdy z gości wygłosi dwudziestominutową prelekcję, podczas której przedstawi swoje koncepcje. Oprócz tego prelegenci poprowadzą seminaria – spotkania w mniejszych grupach pozwalające na dłuższą dyskusję.

Organizatorzy przewidzieli również miejsce na spotkania z wykorzytsaniem technologii Open Space. Każdy uczestnik może zgłosić temat dyskusji, a inni mogą się do niego dołączyć. Do tych grup będą się przyłączać także prelegenci.

Konferencja i Open Space skierowane są przede wszystkim do nauczycieli, edukatorów i rodziców zainteresowanych nowymi, praktycznymi podejściami do edukacji.

 

Konferencja Edukacji Kreatywnej
Muzeum Polin, Warszawa
26.10.2019 r. 

Program dostępny na stronie wydarzenia: www.edukacjakreatywna.org

 

Data publikacji: