Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

Czas ucieka – „Przekrój” czeka!

W zimowym „Przekroju” przenosimy się do Lewantu! Smakujemy libańskie jedzenie, podziwiamy Aleppo i zastanawiamy się nad Tel Awiwem. Poza tym sprawdzamy, co para noblistów z ekonomii Duflo i Banerjee mówią o światowym ubóstwie. Opisujemy Gaję i jej twórcę Jamesa Lovelocka. Naprawdę dużo piszemy też o tym, dlaczego warto się tulić (nie tylko w zimie). I do tego: niedźwiedzie – białe, brunatne i czarne, nabiał i warzywa, a także przyroda w plenerze i w muzeum.

Już jest nowy „Przekrój”!

196 stron do czytania przez trzy miesiące. „Przekrój” w nowym formacie jest wygodniejszy do przeglądania i idealnie mieści się w skrzynce pocztowej. Zamów i ciesz się lekturą – tylko tutaj w niższej cenie. Sprawdź!

Przekrój
2017-10-31 00:00:00

Nasza pierwsza statuetka

Nasza pierwsza statuetka

Dzisiaj naszą redakcję odwiedzili Kamil Śmiałkowski i Rafał Pawłowski z Popkulturalnej Akademii Wszystkiego. Przekazali nam statuetkę MISIÓW. To nagroda, którą redakcja „Przekroju” otrzymała w tym roku w kategorii Najlepszy twórca – „wiadomo za co”.

Bardzo dziękujemy za wyróżnienie i obiecujemy robić wiadomo co i wiadomo jak.

MISIE to nowe nagrody przyznawane przez Popkulturalną Akademię Wszystkiego podczas Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi.

Twórcą projektu statuetki jest Karol Kalinowski. 

Fot. Redakcja „Przekroju” 

Data publikacji: