Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

Czas równowagi!

W jesiennym „Przekroju” szukamy spokoju i pokoju. Zastanawiamy się, jak w przyszłości będzie wyglądać praca i jakie umiejętności już dziś warto pielęgnować. Poznajemy Indie i zachwycamy się polską jesienią. Do tego wielki temat – joga! Czym tak naprawdę jest, a z czym jest nieraz mylona? I jeszcze: odważnie o lęku, chmury i wiatry, pomarańcz w każdej odsłonie, rude lisy i kombucha.

220 stron do czytania przez trzy miesiące. „Przekrój” w nowym formacie jest wygodniejszy do przeglądania i idealnie mieści się w skrzynce pocztowej. Zamów i ciesz się lekturą – tylko tutaj w niższej cenie. Sprawdź!

Przekrój
Dyskusje, zabawy, debaty, koncerty, spacery – to wszystko czeka tych, którzy wybiorą się z nami ...
2019-08-11 23:50:00

Kolonie dla dorosłych

zdjęcia: stanica harcerska Polewicz
Kolonie dla dorosłych
Kolonie dla dorosłych

Dyskusje, zabawy, debaty, koncerty, spacery – to wszystko czeka tych, którzy wybiorą się z nami na Kolonie dla dorosłych nad Wilgą. Impreza odbędzie się w najbliższy długi weekend, 15-18 sierpnia.

Wybitny niemiecki filozof Peter Sloterdijk powiedział kiedyś, że najbardziej palącą współczesną potrzebą jest potrzeba zrozumienia. Ale przecież równie istotna jest potrzeba dobrej zabawy! Przynajmniej od czasu do czasu. Żeby więc połączyć te dwa tylko z pozoru ze sobą skłócone żywioły, Fundacja Przekrój, wspólnie z Festiwalem Myśli Abstrakcyjnej oraz Instytutem Filozofii UW, postanowiła wybrać się na… kolonie dla dorosłych. Ale nie takie sobie kolonie. Nic z tych rzeczy. Przez te trzy dni – w otoczeniu pięknej przyrody – będziemy się świetnie bawić, a także twórczo odrywać od przytłaczającej niekiedy codzienności. W sposób głęboki i swawolny zarazem. Będziemy dyskutować o fundamentalnych filozoficznych zagadnieniach, ale i oddawać się beztroskim zabawom. Uczestniczyć w debatach i koncertach, ale i spacerować, dywagować albo po prostu przyjemnie tracić czas. O, przepraszamy, pomyłka – ten czas z pewnością nie będzie stracony.

Data publikacji: