Page 1 8FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

Ciesz się latem!

Letni „Przekrój” dostępny w sprzedaży! W nowym numerze piszemy o szacunku dla wszystkich istot – ludzkich i pozaludzkich. Ponadto zastanawiamy się nad zmierzchem antropocenu, poznajemy południe Afryki i zgłębiamy temat ego: czym tak naprawdę ono jest i jak je poskromić?

Kup letni „Przekrój”

188 stron do czytania przez trzy miesiące. „Przekrój” w nowym formacie jest wygodniejszy do przeglądania. Zamów i ciesz się lekturą – tylko tutaj w niższej cenie. Sprawdź!

Przekrój
Fundacja PRZEKRÓJ i Klub Komediowy zapraszają na spektakl z udziałem Marka Raczkowskiego.
2021-01-22 00:00:00

Klub Komediowy z Markiem Raczkowskim

Klub Komediowy z Markiem Raczkowskim

Już 29 stycznia o godz. 21.00 Fundacja PRZEKRÓJ i Klub Komediowy zapraszają na transmisję live ze spektaklu z gościnnym udziałem Marka Raczkowskiego – artysty plastyka, malarza, rysownika, plakacisty i satyryka, od 2003 roku związanego z czasopismem „Przekrój”.

Tego wieczoru aktorzy Klubu Komediowego zagrają serię wyjątkowo absurdalnych scen o charakterze improwizowanym, inspirowanych rysunkową twórczością Marka, który zapowiedział, że osobiście pojawi się w teatralnym studiu, mieszczącym się w klubie Rakieta w Warszawie. 

Spektakl będzie streamowany. Aby obejrzeć przedstawienie, wystarczy wejść na stronę wydarzenia na Facebooku, wykupić dostęp i cieszyć się transmisją na żywo w domowym, lub jakimkolwiek innym, zaciszu.

Koszt dostępu to 18,99 zł. Bilety na spektakl można kupić bezpośrednio na stronie wydarzenia na Facebooku.

rysunek: Marek Raczkowski
rysunek: Marek Raczkowski

Data publikacji: