pixel Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

 

Halo, tu "Przekrój", Twoja lektura na jesienne dni, a w niej wszystko: od literatury po rozrywkę. Przesyłki na terenie Polski są (nadal!) darmowe, więc nie zwlekaj dłużej!

Kup numer jesienny

Jesienią działaj z głową. Jesienny numer kwartalnika możesz zamówić z dostawą do domu i w zestawie z zeszytem krzyżówek. Przesyłki na terenie Polski są (nadal!) darmowe.

Kup numer jesienny z krzyżówkami
Przekrój
Jak łatwo się domyślić, także postaci zrodzone na scenie Klubu Komediowego dotknięte zostały ...
2020-04-24 00:00:00
Przekrój poleca
Klub Komediowy TV

Jak łatwo się domyślić, także postaci zrodzone na scenie Klubu Komediowego dotknięte zostały przez pandemię. Grupa z nagła osieroconych bohaterów scenicznych postanowiła nadawać specjalną audycję: Klub Komediowy TV! Na żywo, z pustego lokalu przy placu Zbawiciela w Warszawie, w każdą sobotę o 19:03, na otwartym streamie: www.klubkomediowy.tv.

Drugi odcinek Klub Komediowy TV nosi tytuł. „Co też się tam u was czyta?”. Bieżąca sytuacja wskazuje na to, że słupki czytelnicze w końcu spektakularnie skoczą w górę! W związku z tym w towarzystwie znajomego bibliofila udamy się z wizytą do lokalnej biblioteki prowadzonej przez Panią Cymelię. W celu ustaleniu tego, „co też się tam teraz czyta”, pomogą nam także cierpiący na brak złych relacji z ojcem Duch Ghostwritera, Mistrz Pleonazmus – autor książki z cyklu „Teksty, które napisałem”, a także świeżo rozwiedziony z żoną Ex Libris, oceniający szanse potencjalnej nowej partnerki na podstawie jej odpowiedzi na pytanie: „Czy nie czyta ta, czy czyta?”.

Zapraszamy do oglądania: sobota, 25 maja, g. 19.03 na www.klubkomediowy.tv

 

Data publikacji: