Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

O wiośnie mamy zielone pojęcie!

Kiedy wszystko się dopiero rodzi i rozwija, wiosenny „Przekrój” nadlatuje w pełnym rozkwicie! W najnowszym wydaniu piszemy z rozwagą o równowadze, z odwagą o strachu, z uwagą o bałtyckich krajach, z miłością o wróblach i z zachwytem o zieleni i porankach. Zachęcamy do czytania!

Kup wiosenny „Przekrój”!

188 stron do czytania przez trzy miesiące. „Przekrój” w nowym formacie jest wygodniejszy do przeglądania i idealnie mieści się w skrzynce pocztowej. Zamów i ciesz się lekturą – tylko tutaj w niższej cenie. Sprawdź!

Przekrój
Film Fundacji PRZEKRÓJ i zaprzyjaźnionych księgarni kameralnych o tym, dlaczego warto wziąć udział ...
2023-05-25 00:00:00

Fundacja PRZEKRÓJ i księgarnie kameralne
zapraszają na Ogólnopolski Turniej Krzyżówek!  

Fundacja PRZEKRÓJ i księgarnie kameralne
Czyta się 1 minutę

Wspólnie z zaprzyjaźnionymi księgarzami przygotowaliśmy film o księgarniach kameralnych, które od 2018 r. goszczą u siebie Ogólnopolski Turniej Krzyżówek „Przekroju”.

Z kamerą odwiedziliśmy Skład Główny w Koluszkach, Toniebajkę w Bydgoszczy i Big Book Cafe w Warszawie. Zobaczcie, co o naszym wspólnym projekcie i swoich małych księgarniach mówią ich właścicielki i właściciele. 

Dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Partnerstwo dla księgarń”, Fundacja PRZEKRÓJ w 2023 r. realizuje projekt „Promocja księgarń kameralnych z Ogólnopolskim Turniejem Krzyżówek”. Planujemy 2 turnieje, pierwszy z nich już 18 czerwca o 16:00.  

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkie małe księgarnie, które chciałyby w tym roku przyłączyć się do naszej akcji: fundacja@przekroj.pl.

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania, przekazać potrzebne materiały i rozwiać wszelkie wątpliwości. 

Więcej o Ogólnopolskim Turnieju Krzyżówek można przeczytać na naszej stronie www.przekroj.pl, a o tegorocznej edycji wkrótce również na Facebooku „Przekroju”. 


Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego. 

Data publikacji: