Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

O wiośnie mamy zielone pojęcie!

Kiedy wszystko się dopiero rodzi i rozwija, wiosenny „Przekrój” nadlatuje w pełnym rozkwicie! W najnowszym wydaniu piszemy z rozwagą o równowadze, z odwagą o strachu, z uwagą o bałtyckich krajach, z miłością o wróblach i z zachwytem o zieleni i porankach. Zachęcamy do czytania!

Kup wiosenny „Przekrój”!

188 stron do czytania przez trzy miesiące. „Przekrój” w nowym formacie jest wygodniejszy do przeglądania i idealnie mieści się w skrzynce pocztowej. Zamów i ciesz się lekturą – tylko tutaj w niższej cenie. Sprawdź!

Przekrój
Fundacja PRZEKRÓJ i Klub Komediowy zapraszają na urodzinowy spektakl improwizowany Marka Raczkowskiego, ...
2020-02-20 00:00:00
Przekrój poleca
100 lat, Marku!

Szanowni Państwo, w najbliższy piątek (21.02.2020) o godz. 21.30 na Barce Wisława wzniesiemy toast za zdrowie Marka Raczkowskiego! Z okazji urodzin naszego głównego rysownika zapraszamy na spektakl improwizowany z udziałem Klub Komediowego oraz samego Jubilata*.

Wieczór będzie daleki od egzystencjalnej zadumy, pozbawiony ciężaru benefisu, za to nieprzewidywalny, bo uzupełniony serią absurdalnych scen o charakterze improwizowanym, inspirowanych rysunkową twórczością Jubilata.

*Jubilat potwierdził swoją obecność.

Bilety w cenie 35/25 zł można kupić za pośrednictwem strony internetowej Klubu Komediowego oraz na dolnym pokładzie Barki Wisława (w dniach, w których odbywają się tam spektakle, od godz. 17.00).

Bilety ulgowe przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi).

ilustracja: Marek Raczkowski
ilustracja: Marek Raczkowski

Data publikacji: