pixel Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

Szanowni Państwo!

Chcielibyśmy – na tyle ile to możliwe – umilić Państwu ten trudny czas, dlatego w dniach 20 marca - 13 kwietnia udostępniamy wersję cyfrową wiosennego numeru bezpłatnie. Zapraszamy do czytania i słuchania audio z bieżącego numeru! Przeczytaj wiosenny numer

W związku z zamknięciem wielu punktów sprzedaży prasy, zapraszamy do kupienia papierowej wersji numeru wiosennego w cenie okładkowej, bez dodatkowych kosztów przesyłki. Kup wiosenny numer

Przekrój
Wiosna może być naprawdę pechowa. Przegląd najtragiczniejszych wydarzeń minionych wiosen przedstawia. ...
2020-03-20 10:00:00
Agenda katastrofisty

Agenda katastrofisty – 2/2020

Agenda katastrofisty – 2/2020

Wszystko może mieć naprawdę straszne skutki...

Czyta się 4 minuty
Posłuchaj wersji audio tego artykułu

24 marca 1999 r. ma miejsce premiera Matrixa braci Wachowskich. Z jednego filmu zrobiła się trylogia. Bracia stali się siostrami. A my coraz częściej czujemy się w realu jak w matriksie. Tylko Keanu Reeves ciąg­le jak nowy. Co to była za pigułka?!

26 marca 1989 r. – pierwsze wybory parlamentarne w ZSRR, w których z lekka zapachniało demokracją. Dla ustroju autorytarnego to wstrząs. Związek Radziecki długo już nie pożyje.

Czytelniczko, Czytelniku,

Chcielibyśmy – na tyle ile to możliwe – umilić Państwu ten trudny czas, dlatego w dniach 20 marca - 13 kwietnia udostępniamy wersję cyfrową wiosennego numeru bezpłatnie dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż konto już teraz aby czytać i słuchać artykułów z bieżącego numeru!

Data publikacji:

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!