Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

„Przekrój” – poznaj nasze czułe struny!

Ta jesień jest pełna czułości! A już na pewno jest jej pełen jesienny „Przekrój”. W nowym numerze piszemy o tym, jak czułością zmieniać świat, a także o: mądrej edukacji, hologramach, grzybach (też tych, wiadomo których), dojrzałości i Inkach. Zastanawiamy się, czym jest prawda i jak opisać piękno. 196 stron do czytania przez trzy miesiące!

Kup numer na jesień

Jesienny „Przekrój” w nowym formacie jest wygodniejszy do czytania i idealnie mieści się w skrzynce pocztowej. Tylko na stronie Przekroj.pl w niższej cenie. Sprawdź!

Antidotum na niezadowolenie

media / Wideo

Jakie jest antidotum na niezadowolenie z życia? Z wielu badań i analiz wynika, że wystarczy umiejętność do odczuwania wdzięczności. Naturalnie, każdy wdzięczność odczuwa inaczej i z innych powodów. Niezależnie od powodów czy predyspozycji, to właśnie osoby zauważające w sobie tę emocję okazują się szczęśliwsze i usatysfakcjonowane niż inni. 

Zobacz kolejny film od Kurzgesagt. 

Szanowni Państwo, by zobaczyć ten film z napisami, muszą Państwo wybrać w ustawieniach odtwarzacza Youtube w prawym dolnym rogu odpowiednią opcję lub mieć ustawiony język przeglądarki na polski.