Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

Szanowni Państwo!

Wiele osób spośród naszych Czytelników i Czytelniczek wybiera tradycyjną drukowaną wersję kwartalnika, ale są także tacy, którzy coraz częściej korzystają z nośników elektronicznych. Dlatego wprowadzamy cyfrową wersję „Przekroju”. Zapraszamy do wykupienia prenumeraty, w której ramach proponujemy nieograniczony dostęp do aktualnych i archiwalnych wydań kwartalnika.

Ci z Państwa, którzy nie zdecydują się na prenumeratę, będą mieli do dyspozycji bezpłatnie 3 „Przekrojowe” teksty oraz wszystkie rysunki Marka Raczkowskiego, krzyżówki, recenzje, ilustracje i archiwalne numery z lat 1945–2000. Zapraszamy do lektury!

wykup prenumeratę cyfrową
Przekrój
Fragment „Roku ogrodnika” zilustrowała
2018-06-20 10:00:00

Wyimki ilustrowane – Karel Čapek

Wyimki ilustrowane – Karel Čapek

„Niemiecka filozofia głosi, że twardą rzeczywistością jest po prostu to, co jest, podczas gdy wyższym, moralnym porządkiem jest „Das Sein-Sollende”, czyli to, co być powinno. Tak więc ogrodnik szczególnie w lipcu w całej rozciągłości uznaje ów wyższy ład, wie bowiem dobrze, co być powinno. „Powinno lunąć”, wyraża swą myśl zdecydowanie."

Karel Čapek, Rok ogrodnika, przeł. H.Janaszek-Ivaničková, Warszawa 1986, s. 84

rys. Joanna Grochocka
rys. Joanna Grochocka

Zamów prenumeratę cyfrową

Z ostatniej chwili!

U nas masz trzy bezpłatne artykuły do przeczytania w tym miesiącu. To pierwszy z nich. Może jednak już teraz warto zastanowić się nad naszą niedrogą prenumeratą cyfrową, by mieć pewność, że żaden limit Cię nie zaskoczy?

Data publikacji:

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!