Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

Szanowni Państwo!

Wiele osób spośród naszych Czytelników i Czytelniczek wybiera tradycyjną drukowaną wersję kwartalnika, ale są także tacy, którzy coraz częściej korzystają z nośników elektronicznych. Dlatego wprowadzamy cyfrową wersję „Przekroju”. Zapraszamy do wykupienia prenumeraty, w której ramach proponujemy nieograniczony dostęp do aktualnych i archiwalnych wydań kwartalnika.

Ci z Państwa, którzy nie zdecydują się na prenumeratę, będą mieli do dyspozycji bezpłatnie 3 „Przekrojowe” teksty oraz wszystkie rysunki Marka Raczkowskiego, krzyżówki, recenzje, ilustracje i archiwalne numery z lat 1945–2000. Zapraszamy do lektury!

wykup prenumeratę cyfrową
Przekrój
2017-10-02 00:00:00

Wielka improwizacja z jesiennym „Przekrojem”!

Wielka improwizacja z jesiennym „Przekrojem”!
Wielka improwizacja z jesiennym „Przekrojem”!

No dobrze, nie wiemy, czy wielka – bo to w końcu improwizacja i nikt nie wie, jak wyjdzie. Na pewno potrwa około 1,5 godziny, na pewno odbędzie się w Klubie Komediowym przy placu Zbawiciela w Warszawie, na pewno zgromadzi całą redakcję „Przekroju” oraz czołowych warszawskich improwizatorów – aktorów i komików ze składu „Wycieczek osobistych”. Jesienny „Przekrój” będzie tego wieczoru inspiracją do scen i historii tworzonych na żywo, na scenie, na oczach publiczności. Redaktorki i redaktorzy „Przekroju” podzielą się nie tylko ulubionymi fragmentami kwartalnika, lecz także smakowitymi anegdotami z życia zespołu. Na pewno będzie więc stylowo, nieco wariacko, zabawnie i miło. Przyjdźcie pośmiać się z nami – i z nas!  

 

4 października, godz. 20:00

Klub Komediowy, Nowowiejska 1, Warszawa

 

Ilustracja: Marek Raczkowski 

Data publikacji:

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!