pixel Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

 

Halo, tu "Przekrój", Twoja lektura na jesienne dni, a w niej wszystko: od literatury po rozrywkę. Przesyłki na terenie Polski są (nadal!) darmowe, więc nie zwlekaj dłużej!

Kup numer jesienny

Jesienią działaj z głową. Jesienny numer kwartalnika możesz zamówić z dostawą do domu i w zestawie z zeszytem krzyżówek. Przesyłki na terenie Polski są (nadal!) darmowe.

Kup numer jesienny z krzyżówkami
Przekrój
Dobra, nie będę truł, do rzeczy.
2020-09-18 09:00:00
Stand-up muchomora
Stand-up muchomora

– Siema, siema, jak się bawicie? Skąd przyjechaliście? Ktoś spadł z drzewa? Widzę na sali hubę, czemu nie podnosisz ręki? A, bo nie masz? Dobra, nie będę truł, do rzeczy. Wiecie, czemu nie zdejmuję kapelusza? Bo byłbym wtedy ostatnią nogą! Niedawno chciał mnie zjeść zając. Mówię mu: „Nie rób tego, to się źle skończy”. A on na to: „Lepiej, jak się źle skończy, niż źle skoczy!”. O, pani widzę, że się nie śmieje. Może za bardzo jest pani zgrzybiała? Dobra, dobra, co to za buczenie, ja mam buczenie na co dzień, rosnę w lesie bukowym! To i tak lepsze, niż miałbym codziennie zdębieć! No dobra, widzę, że nic tu po mnie – za duża sromota! Taki punch line na koniec. Dzięki, było mi z wami super!

Zamów prenumeratę cyfrową

Z ostatniej chwili!

U nas masz trzy bezpłatne artykuły do przeczytania w tym miesiącu. To pierwszy z nich. Może jednak już teraz warto zastanowić się nad naszą niedrogą prenumeratą cyfrową, by mieć pewność, że żaden limit Cię nie zaskoczy?

Data publikacji:

Wszystko Będzie Dobrze

Trio komediowo-muzyczne: Maciej Kaczyński („Facecje”, „Przygody Misia Klopsa”), Maciej Sosnowski (Polska Akademia Nauk) i Grzegorz Uzdański („Nowe wiersze sławnych poetów”, „Wakacje”). Piszą miniatury, scenariusze i skecze oraz nagrywają płyty (tzn. jedną, ale o kosmosie). Występują na żywo w Resorcie Komedii i Klubie Komediowym z ciągle zmieniającym się programem skeczy i piosenek. Mają kanał na YouTubie i wciąż liczą, że stanie się bardzo popularny, choć to się jakoś nie dzieje.

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!