pixel Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

 

Kup sobie letni spokój. Bez wychodzenia z domu i bez kosztów przesyłki na terenie całej Polski.

Kup numer letni

Numer letni (3/2020) dostępny jest także w pakiecie z numerem wiosennym (2/2020) za dodatkową złotówkę, bez dodatkowych kosztów wysyłki na terenie Polski.

Kup numer letni i wiosenny
Przekrój
Cyfrowe archiwum tygodnika „Przekrój” z lat 1945-2000 od dziś jest dostępne dla każdego. Rozrywka ...
2017-12-20 12:30:00
archiwum
Otwieramy wrota!
Otwieramy wrota!

Dziś, 19 grudnia, otwieramy wrota naszego przepastnego, przekrojowego archiwum – jest ono dostępne za darmo dla każdego, z każdego miejsca na świecie.

Pierwsza odsłona naszego archiwum obejmuje wydania z lat 1945-2000. Następne roczniki będą stopniowo uzupełniane i katalogowane. Obecne funkcjonalności archiwum pozwalają na przeglądanie całych numerów, od deski do deski (ROzmaitości), ale i wyszukiwanie po licznych hasłach, tytułach i autorach.

Mamy nadzieję, Szanowni Czytelnicy i Szanowne Czytelniczki, że archiwum to będzie dla Was niewyczerpanym źródłem wiedzy, radości i przyjemności! Wszystkiego archiwalnego życzy – Redakcja „Przekroju”.

*

Pragniemy poinformować, że dołożyliśmy wszelkich starań w celu odnalezienia podmiotów autorskich praw majątkowych zaprezentowanych utworów. Jednocześnie prosimy, aby osoby przez nas pominięte, którym przysługują prawa majątkowe, skontaktowały się z wydawnictwem za pośrednictwem poczty elektronicznej: internet@przekroj.pl

Data publikacji:

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!