Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

„Przekrój” – poznaj nasze czułe struny!

Ta jesień jest pełna czułości! A już na pewno jest jej pełen jesienny „Przekrój”. W nowym numerze piszemy o tym, jak czułością zmieniać świat, a także o: mądrej edukacji, hologramach, grzybach (też tych, wiadomo których), dojrzałości i Inkach. Zastanawiamy się, czym jest prawda i jak opisać piękno. 196 stron do czytania przez trzy miesiące!

Kup numer na jesień

Jesienny „Przekrój” w nowym formacie jest wygodniejszy do czytania i idealnie mieści się w skrzynce pocztowej. Tylko na stronie Przekroj.pl w niższej cenie. Sprawdź!

Przekrój
...zamieścili tu wiersze klasycystyczne i nowoczesne, rytmiczne i nierytmiczne, rymowane i wolne.
2017-06-20 00:00:00
Nasi ludzie
Nasi ludzie

...zamieścili tu wiersze klasycystyczne i nowoczesne, rytmiczne i nierytmiczne, rymowane i wolne.

Życie na ostrzu noża
Łukasz Chmielewski (z Arturem Łukaszewskim)

„Przekrojowy” ekspert od komiksu tym razem pisze biografię Rafała Jackiewicza, podwarszawskiego rzezimieszka, który został sportowcem i zdobywał puchary świata w kick-boxingu, a potem został mistrzem Europy w boksie zawodowym.

Środki doraźne
Marcin Orliński

Zamów prenumeratę cyfrową

Z ostatniej chwili!

U nas masz trzy bezpłatne artykuły do przeczytania w tym miesiącu. To pierwszy z nich. Może jednak już teraz warto zastanowić się nad naszą niedrogą prenumeratą cyfrową, by mieć pewność, że żaden limit Cię nie zaskoczy?

Tytułowe środki odnoszą się nie tylko do leków antydepresyjnych, po które sięga bohater, lecz także do rozwiązań formalnych. Redaktor Wierszówki, sam uznany poeta, zamieścił tu wiersze klasycystyczne i nowoczesne, rytmiczne i nierytmiczne, rymowane i wolne…

Wasilewski. Plakaty/Posters
Mieczysław Wasilewski

Album podsumowujący dorobek mistrza plakatowego skrótu, który obdarowuje swoim kunsztem również czytelników „Przekroju”.

Słoń na księżycu
Gosia Herba (z Mikołajem Pasińskim)

Nasza ilustratorka napisała i narysowała opowieść o pewnym słoniu i pewnej astronomce oraz o tym, jak trudno przebić się przez pancerz uprzedzenia i stereotypu.

Pypcie na języku
Michał Rusinek

Nie tylko o tym, czy autor naszych Makabresek się deklinuje, ale też o „lapsusach, pomyłkach, przekręceniach i innych chochlikach, które dopadają nawet najwybitniejszych polonistów”.
 

Data publikacji:

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!