pixel Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

Szanowni Państwo!

Wiele osób spośród naszych Czytelników i Czytelniczek wybiera tradycyjną drukowaną wersję kwartalnika, ale są także tacy, którzy coraz częściej korzystają z nośników elektronicznych. Dlatego wprowadzamy cyfrową wersję „Przekroju”. Zapraszamy do wykupienia prenumeraty, w której ramach proponujemy nieograniczony dostęp do aktualnych i archiwalnych wydań kwartalnika.

Ci z Państwa, którzy nie zdecydują się na prenumeratę, będą mieli do dyspozycji bezpłatnie 3 „Przekrojowe” teksty oraz wszystkie rysunki Marka Raczkowskiego, krzyżówki, recenzje, ilustracje i archiwalne numery z lat 1945–2000. Zapraszamy do lektury!

wykup prenumeratę cyfrową
Przekrój
...zamieścili tu wiersze klasycystyczne i nowoczesne, rytmiczne i nierytmiczne, rymowane i wolne.
2017-06-20 00:00:00
Nasi ludzie
Nasi ludzie

...zamieścili tu wiersze klasycystyczne i nowoczesne, rytmiczne i nierytmiczne, rymowane i wolne.

Życie na ostrzu noża
Łukasz Chmielewski (z Arturem Łukaszewskim)

„Przekrojowy” ekspert od komiksu tym razem pisze biografię Rafała Jackiewicza, podwarszawskiego rzezimieszka, który został sportowcem i zdobywał puchary świata w kick-boxingu, a potem został mistrzem Europy w boksie zawodowym.

Środki doraźne
Marcin Orliński

Zamów prenumeratę cyfrową

Z ostatniej chwili!

U nas masz trzy bezpłatne artykuły do przeczytania w tym miesiącu. To pierwszy z nich. Może jednak już teraz warto zastanowić się nad naszą niedrogą prenumeratą cyfrową, by mieć pewność, że żaden limit Cię nie zaskoczy?

Tytułowe środki odnoszą się nie tylko do leków antydepresyjnych, po które sięga bohater, lecz także do rozwiązań formalnych. Redaktor Wierszówki, sam uznany poeta, zamieścił tu wiersze klasycystyczne i nowoczesne, rytmiczne i nierytmiczne, rymowane i wolne…

Wasilewski. Plakaty/Posters
Mieczysław Wasilewski

Album podsumowujący dorobek mistrza plakatowego skrótu, który obdarowuje swoim kunsztem również czytelników „Przekroju”.

Słoń na księżycu
Gosia Herba (z Mikołajem Pasińskim)

Nasza ilustratorka napisała i narysowała opowieść o pewnym słoniu i pewnej astronomce oraz o tym, jak trudno przebić się przez pancerz uprzedzenia i stereotypu.

Pypcie na języku
Michał Rusinek

Nie tylko o tym, czy autor naszych Makabresek się deklinuje, ale też o „lapsusach, pomyłkach, przekręceniach i innych chochlikach, które dopadają nawet najwybitniejszych polonistów”.
 

Data publikacji:

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!