Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

Szanowni Państwo!

Już jest – nowy „Przekrój”, a w nim jak zwykle dużo wszystkiego! Piszemy o bliskich nam wartościach, dalekiej Japonii i jeszcze dalszej Wenus. Rozmawiamy z dziećmi i mądrymi dorosłymi, przyglądamy się snom i fraktalom. Wiosenny "Przekrój", jak można go nie kupić?

Kup numer wiosenny

Przekrój
Stężenie tej witaminy w organizmach ludzi żyjących współcześnie jest bardzo wysokie. O jaką ...
2021-03-10 15:15:00

Mniej znane witaminy

kolaż: Basia M.
Mniej znane witaminy
Mniej znane witaminy
Czyta się 1 minutę

Witamina K2 – odkryta dopiero w tym roku przez zespół nepalskich naukowczyń i naukowców. Wcześniej nieznana, co było przyczyną niepowodzeń zimowych wejść na szczyt K2 w Karakorum.

Witamina AA – składa się z 12 kroków i pozytywnie wpływa na działanie wątroby.

Witamina JA – stężenie tej witaminy w organizmach ludzi żyjących współcześnie jest bardzo wysokie, dlatego też raczej odradzamy jej suplementację.

Witamina π – odpowiedzialna za kręcenie się w kółko. Przyjmować należy zawsze w dawce 3,14 na dobę.

Witamina CZ – od wielu lat wśród naukowców trwają dyskusje: czy warto, czy nie warto brać witaminę CZ, warto czy nie warto brać witaminę CZ, warto czy nie warto…

Zamów prenumeratę cyfrową

Z ostatniej chwili!

U nas masz trzy bezpłatne artykuły do przeczytania w tym miesiącu. To pierwszy z nich. Może jednak już teraz warto zastanowić się nad naszą niedrogą prenumeratą cyfrową, by mieć pewność, że żaden limit Cię nie zaskoczy?

Data publikacji:

Wszystko Będzie Dobrze

Trio komediowo-muzyczne: Maciej Kaczyński („Facecje”, „Przygody Misia Klopsa”), Maciej Sosnowski (Polska Akademia Nauk) i Grzegorz Uzdański („Nowe wiersze sławnych poetów”, „Wakacje”). Piszą miniatury, scenariusze i skecze oraz nagrywają płyty (tzn. jedną, ale o kosmosie). Występują na żywo w Resorcie Komedii i Klubie Komediowym z ciągle zmieniającym się programem skeczy i piosenek. Mają kanał na YouTubie i wciąż liczą, że stanie się bardzo popularny, choć to się jakoś nie dzieje.

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!