Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

O wiośnie mamy zielone pojęcie!

Kiedy wszystko się dopiero rodzi i rozwija, wiosenny „Przekrój” nadlatuje w pełnym rozkwicie! W najnowszym wydaniu piszemy z rozwagą o równowadze, z odwagą o strachu, z uwagą o bałtyckich krajach, z miłością o wróblach i z zachwytem o zieleni i porankach. Zachęcamy do czytania!

Kup wiosenny „Przekrój”!

188 stron do czytania przez trzy miesiące. „Przekrój” w nowym formacie jest wygodniejszy do przeglądania i idealnie mieści się w skrzynce pocztowej. Zamów i ciesz się lekturą – tylko tutaj w niższej cenie. Sprawdź!

Przekrój
Wiedzieliście, że można pływać pingwinem, bibliotekarzem lub wołodyjowskim? Bo styl koci na pewno ...
2022-06-17 09:00:00

Mniej znane style pływackie

Mniej znane style pływackie
Mniej znane style pływackie
Czyta się 1 minutę

Rzekotka. Styl identyczny z żabką. Różni się nazwą.

Torpeda. Zanurzamy się głęboko i płyniemy z olbrzymią prędkością przed siebie. Styl rzadko spotykany u ludzi, częsty natomiast u torped.

Pingwin. W czarnym garniturze, kolebiąc się, podchodzimy niezgrabnie do akwenu, nie zdejmując garnituru, skaczemy w fale i natychmiast zaczynamy pływać bardzo sprawnie.

Manat. Płyniemy dowolnym stylem, wzbogacając go o łagodny uśmiech i życzliwe afirmacje.

Zamów prenumeratę cyfrową

Z ostatniej chwili!

U nas masz trzy bezpłatne artykuły do przeczytania w tym miesiącu. To pierwszy z nich. Może jednak już teraz warto zastanowić się nad naszą niedrogą prenumeratą cyfrową, by mieć pewność, że żaden limit Cię nie zaskoczy?

Superman. Płyniemy w pozycji „na Supermana” (jedna ręka wyciągnięta do przodu, całe ciało wyprężone). Pozycja niezwykle trudna, dlatego najlepiej wykonywać ją na dmuchańcu.

Wołodyjowski. Płyniemy, wykonując szybkie i nieprzewidywalne ruchy tnące.

Wiedźmin. Styl podobny do „wołodyjowskiego”, tylko wykonywany dwa razy szybciej.

Słoneczny Patrol. Całą uwagę skupiamy na tym, by biegnąc do wody, wyglądać przebojowo. Po skoku w fale pływamy dowolnie.

Bibliotekarz. Płyniemy bardzo cicho, w pozycji, która przypomina pozycję siedzącą. Całe ciało napędza ruch palców u rąk, taki sam jak podczas przeglądania fiszek w katalogu.

Kierowca. Płynąc, obracamy niewidzialną kierownicą. Widząc innego pływaka, krzyczymy do niego różne obraźliwe rzeczy.

Kot. Nie pływamy. Wrzuceni do wody szybko z niej wyskakujemy, prychając i sycząc.

Data publikacji:

Wszystko Będzie Dobrze

Trio komediowo-muzyczne: Maciej Kaczyński („Facecje”, „Przygody Misia Klopsa”), Maciej Sosnowski (Polska Akademia Nauk) i Grzegorz Uzdański („Nowe wiersze sławnych poetów”, „Wakacje”). Piszą miniatury, scenariusze i skecze oraz nagrywają płyty (tzn. jedną, ale o kosmosie). Występują na żywo w Resorcie Komedii i Klubie Komediowym z ciągle zmieniającym się programem skeczy i piosenek. Mają kanał na YouTubie i wciąż liczą, że stanie się bardzo popularny, choć to się jakoś nie dzieje.

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!