pixel Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

 

Halo, tu "Przekrój", Twoja lektura na jesienne dni, a w niej wszystko: od literatury po rozrywkę. Przesyłki na terenie Polski są (nadal!) darmowe, więc nie zwlekaj dłużej!

Kup numer jesienny

Jesienią działaj z głową. Jesienny numer kwartalnika możesz zamówić z dostawą do domu i w zestawie z zeszytem krzyżówek. Przesyłki na terenie Polski są (nadal!) darmowe.

Kup numer jesienny z krzyżówkami
Przekrój
List nadesłany drogą mailową przez czytelniczkę poszukującą kontaktu do jednego z naszych redaktorów. ...
2020-03-20 10:00:00
listy od do

List do Redakcji – 2/2020

List do Redakcji – 2/2020
List do Redakcji – 2/2020

drogi przekroju,

mam interes. czy wasi autorzy dysponują jakimś przekrojowym adresem mailowym lub inną skrzynką kontaktową, na wypadek gdyby czytelnik/fan chciał się z takim autorem skontaktować (ja)? szukam drogi do XXXX, ale jest to jednostka niewystępująca w mediach społecznościowych, nie znalazłam też pomocy na waszej stronie internetowej. bardzo proszę o pomoc, muszę koniecznie wiedzieć jakimi perfumami pachniał wczoraj wieczorem w tramwaju linii 24 w krakowie, zanim się zorientowałam że kocham ten zapach i kto nim emanuje musiałam wysiadać na swoim przystanku i klops. sami widzicie że sprawa jest poważna, a moje szukanie kontaktu z autorem nie ma żadnego złowrogiego ani marketingowego ładunku.

apeluję o pomoc,

YYYY*, luty 2020

Zamów prenumeratę cyfrową

Z ostatniej chwili!

U nas masz trzy bezpłatne artykuły do przeczytania w tym miesiącu. To pierwszy z nich. Może jednak już teraz warto zastanowić się nad naszą niedrogą prenumeratą cyfrową, by mieć pewność, że żaden limit Cię nie zaskoczy?

 

 

* pisownia oryginalna

Data publikacji:

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!