pixel Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści
Przekrój
Pomysły na nieśmiertelność przedstawia jeszcze żywy kolektyw
2020-12-11 09:00:00

Lekarstwa na śmierć

„Wampir”, Edvard Munch, 1895 r.; źródło: Muzeum Muncha
Lekarstwa na śmierć
Lekarstwa na śmierć
Czyta się 1 minutę

Rzeczywistość wirtualna

Nie umieramy przez najbliższe kilkadziesiąt do kilkuset lat, czekając, aż ludzkość wynajdzie sposób na przeniesienie świadomości do komputera. Będąc już „duchem w maszynie” – bez rąk, bez nóg, bez pragnień – mamy w końcu czas, aby pomyśleć, po co nam to było.

Powrót do materii

Pokrzepiamy się myślą, że w przyrodzie nic nie ginie i osiągamy nieśmiertelność jako pokarm dla robaków będących pokarmem dla ptaków itd. Pomysł niezbyt oryginalny, ale sam w sobie nieśmiertelny jak Życie.

Zamów prenumeratę cyfrową

Z ostatniej chwili!

U nas masz trzy bezpłatne artykuły do przeczytania w tym miesiącu. To pierwszy z nich. Może jednak już teraz warto zastanowić się nad naszą niedrogą prenumeratą cyfrową, by mieć pewność, że żaden limit Cię nie zaskoczy?

Wstrząs decybelowy

Potocznie: duży hałas. Nie przypadkiem o niektórych rodzajach hałasu mówi się, że „zmarłego by obudziły”.

Zombifikacja

Zatrudniamy się w niskopłatnej, bezsensownej pracy, którą wykonujemy mechanicznie, z tępym, pustym wzrokiem. Po kilku latach przemieniamy się w zombi i możemy się cieszyć wiecznością.

Wampiryzacja

Rodzimy się w arystokratycznej rodzinie i dziedziczymy ogromny majątek. Nie musząc pracować, gnuśniejemy, pasożytując na społeczeństwie. Po kilku latach bezbrzeżnej nudy wyrastają nam kły i stajemy się odporni na upływ czasu, możemy więc nudzić się bez obawy, że coś więcej się wydarzy.

Data publikacji:

Wszystko Będzie Dobrze

Trio komediowo-muzyczne: Maciej Kaczyński („Facecje”, „Przygody Misia Klopsa”), Maciej Sosnowski (Polska Akademia Nauk) i Grzegorz Uzdański („Nowe wiersze sławnych poetów”, „Wakacje”). Piszą miniatury, scenariusze i skecze oraz nagrywają płyty (tzn. jedną, ale o kosmosie). Występują na żywo w Resorcie Komedii i Klubie Komediowym z ciągle zmieniającym się programem skeczy i piosenek. Mają kanał na YouTubie i wciąż liczą, że stanie się bardzo popularny, choć to się jakoś nie dzieje.

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!