Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

„Przekrój” – poznaj nasze czułe struny!

Ta jesień jest pełna czułości! A już na pewno jest jej pełen jesienny „Przekrój”. W nowym numerze piszemy o tym, jak czułością zmieniać świat, a także o: mądrej edukacji, hologramach, grzybach (też tych, wiadomo których), dojrzałości i Inkach. Zastanawiamy się, czym jest prawda i jak opisać piękno. 196 stron do czytania przez trzy miesiące!

Kup numer na jesień

Jesienny „Przekrój” w nowym formacie jest wygodniejszy do czytania i idealnie mieści się w skrzynce pocztowej. Tylko na stronie Przekroj.pl w niższej cenie. Sprawdź!

Przekrój
Opisuje niezawodna grupa
2020-09-18 09:00:00

Kosmiczne skandale z ziemią w tle!

Kosmiczne skandale z ziemią w tle!

SZOK! Od milionów lat Mars i Wenus mijają się obojętnie, ale wszyscy pamiętamy ich burzliwy związek i zawirowania, w jakie wprawiło cały Układ Słoneczny ich gwałtowne zerwanie. Czyżby stara miłość nie rdzewiała? Pytany o możliwość powrotu do Wenus Mars smutno przyznaje, że wciąż na przeszkodzie stoi mu Ziemia. Czy Błękitna Planeta w końcu pozwoli wrócić do siebie starym kochankom? Wiele wskazuje na to, że tak!


CZY TO PRAWDA? Pluton, wyrzucony jakiś czas temu z zespołu Układ Słoneczny, szykuje wielki powrót i trasę koncertową. „Mam coś do udowodnienia Ziemi, to przez jej marudzenie musiałem odejść… Ale teraz razem z przyjaciółmi z Pasa Kuipera zamierzam szturmować wszystkie orbity i porządnie namieszać w eterze”. Co na to miłośnicy muzyki sfer?


JOWISZ – NAJNOWSZE ZDJĘCIA!!! Nowe zdjęcia Jowisza, uzyskane dzięki misji Galileo, pokazują, że nasz nestor wciąż prowadza się w otoczeniu Europy, Io, Kallisto i ponad 70 innych satelitów. Co na to Ziemia, która od milionów lat pozostaje wierna Księżycowi i promuje monogamię w Układzie Słonecznym?


CO ZA TUPET! Po ostatnim kosmicznym balu Merkury nie przebierał w słowach. „Nędza. Póki rozmawiałem z Marsem, wszystko było w porządku. Jak tylko pojawiła się Ziemia, atmosfera zgęstniała, klimat – no wiecie – katastrofa. Koleżanka ma ewidentnie za duże ciśnienie na sukces. Ja wolę się grzać w pobliżu prawdziwych gwiazd. Ale cóż, show must go on, za rok znowu przylecę”.

Zamów prenumeratę cyfrową

Z ostatniej chwili!

U nas masz trzy bezpłatne artykuły do przeczytania w tym miesiącu. To pierwszy z nich. Może jednak już teraz warto zastanowić się nad naszą niedrogą prenumeratą cyfrową, by mieć pewność, że żaden limit Cię nie zaskoczy?

Data publikacji:

Wszystko Będzie Dobrze

Trio komediowo-muzyczne: Maciej Kaczyński („Facecje”, „Przygody Misia Klopsa”), Maciej Sosnowski (Polska Akademia Nauk) i Grzegorz Uzdański („Nowe wiersze sławnych poetów”, „Wakacje”). Piszą miniatury, scenariusze i skecze oraz nagrywają płyty (tzn. jedną, ale o kosmosie). Występują na żywo w Resorcie Komedii i Klubie Komediowym z ciągle zmieniającym się programem skeczy i piosenek. Mają kanał na YouTubie i wciąż liczą, że stanie się bardzo popularny, choć to się jakoś nie dzieje.

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!