Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

Takiego numeru jeszcze nie było!

W zimowym „Przekroju” honorowym gościem jest szalona, nadprzyrodzona, wspaniała – ludzka wyobraźnia. Poza tym: szamanizm współczesny, starożytny i zwierzęcy. Jurodiwi i futuryści. Wstyd, który nas ogranicza, i ten drugi, który jest nam potrzebny. Rosja – ale ta prawdziwa. I specjalnie na nowy rok: żegnamy nawyki i szukamy ciszy w głowie.

Kup „Przekrój” na zimę!

196 stron do czytania przez trzy miesiące! „Przekrój” w nowym formacie jest wygodniejszy do przeglądania i idealnie mieści się w skrzynce pocztowej. Zamów i ciesz się lekturą – tylko tutaj w niższej cenie. Sprawdź!

Przekrój
Fundacja Przekrój pomaga uczestniczyć w przeobrażającym się życiu, towarzyszy w pielęgnowaniu ...
2021-12-10 09:00:00

Fundacja PRZEKRÓJ przedstawia – 1/2022

Fundacja PRZEKRÓJ przedstawia – 1/2022
Fundacja PRZEKRÓJ przedstawia – 1/2022

Fundacja Przekrój pomaga uczestniczyć w przeobrażającym się życiu, towarzyszy w pielęgnowaniu świadomej relacji ze sobą i światem. Pozwalamy złapać oddech, poczuć własny rytm i iść dalej z uwagą, wrażliwością na siebie i innych.

Czyta się 1 minutę

Nasze treści inspirują do zmian – w sobie i otoczeniu. Dostarczamy wiedzy i wzruszeń, które są iskrami świadomego rozwoju. Wierzymy, że każdy może angażować swój talent i wyobraźnię, by współtworzyć świat bardziej zrównoważony i piękniejszy. Taki, w którym pragniemy żyć.

Wzniosłym myślom towarzyszy prostota. Tu mniej znaczy więcej. Zależy nam na bliskiej i pełnej szacunku relacji z Ziemią oraz ze wszystkimi istotami. Zwracamy szczególną uwagę na głęboki oddech, zdrowe jedzenie, życiodajny ruch, spokój umysłu i pogodę ducha.

Fundacja wyrosła z tradycji najstarszego pisma społeczno-kulturalnego w Polsce i stała się holistycznym centrum treści dla tych, którzy pragną się rozwijać. Tworzymy ilustrowany kwartalnik, a także multimedialne magazyny w języku polskim i angielskim. Inicjujemy projekty artystyczne oraz edukacyjne – jesteśmy obecni wszędzie, gdzie życie rozkwita i zmienia się na dobre. 


Miło nam podzielić się z Państwem dobrymi informacjami: w listopadzie 2021 r. Fundacja Przekrój oficjalnie dołączyła do grona organizacji pożytku publicznego (OPP). Aby uzyskać ten zaszczytny status, konieczne jest spełnienie jasno określonych warunków. Organizacje pożytku publicznego działają non profit i nie skupiają się na osiąganiu zysku, lecz na realizacji działań uznanych powszechnie za ważne dla rozwoju społeczeństwa.

Piątka dla PRZEKROJU? A może dziesiątka? Wspierając Fundację PRZEKRÓJ, wspierasz rzetelność, humor i czar.

* Pola wymagane

Data publikacji:

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!