Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

Czas równowagi!

W jesiennym „Przekroju” szukamy spokoju i pokoju. Zastanawiamy się, jak w przyszłości będzie wyglądać praca i jakie umiejętności już dziś warto pielęgnować. Poznajemy Indie i zachwycamy się polską jesienią. Do tego wielki temat – joga! Czym tak naprawdę jest, a z czym jest nieraz mylona? I jeszcze: odważnie o lęku, chmury i wiatry, pomarańcz w każdej odsłonie, rude lisy i kombucha.

Już jest nowy „Przekrój”!

220 stron do czytania przez trzy miesiące. „Przekrój” w nowym formacie jest wygodniejszy do przeglądania i idealnie mieści się w skrzynce pocztowej. Zamów i ciesz się lekturą – tylko tutaj w niższej cenie. Sprawdź!

Paulina Grabowska

Paulina Grabowska

Studiowała architekturę na Technische Universiteit Delft w Holandii oraz na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Od ponad 10 lat bada możliwości wykorzystania odpadów i zanieczyszczeń jako nowych materiałów. Prowadzi studio projektowe NASDRA Conscious Design oraz wykłada w School of Form.

Czytaj
Paulina
Grabowska
Paulina Grabowska

W stronę gospodarki cyrkularnej

Kwartalnik / Felieton z Kwartalnika
Powinniśmy skupić się na rozwiązaniach, które pozwalają wykorzystać zanieczyszczenia i przekształcić odpady w ekologiczne produkty.