Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

O wiośnie mamy zielone pojęcie!

Kiedy wszystko się dopiero rodzi i rozwija, wiosenny „Przekrój” nadlatuje w pełnym rozkwicie! W najnowszym wydaniu piszemy z rozwagą o równowadze, z odwagą o strachu, z uwagą o bałtyckich krajach, z miłością o wróblach i z zachwytem o zieleni i porankach. Zachęcamy do czytania!

Kup wiosenny „Przekrój”!

188 stron do czytania przez trzy miesiące. „Przekrój” w nowym formacie jest wygodniejszy do przeglądania i idealnie mieści się w skrzynce pocztowej. Zamów i ciesz się lekturą – tylko tutaj w niższej cenie. Sprawdź!

Natalio Grueso

Jego pierwsza powieść, „Przemytnik słów”, stała się międzynarodowym bestsellerem i dzięki jej sukcesowi autor mógł poświęcić się wyłącznie pisaniu. Wcześniej przez wiele lat był menedżerem kultury, m.in. kierował Teatro Español w Madrycie, uznawanym za najstarszy nieprzerwanie działający teatr świata, oraz prowadził międzynarodowe Centro Niemeyer w Asturii (zaprojektowane przez genialnego Brazylijczyka).

Czytaj
Głos Argentyny
Opowiadanie

Głos Argentyny

Kwartalnik / kultura
Krótka historia o tym, że głupoty czynione z miłości nie do końca są głupotami. Autorem opowiadania jest Natalio Grueso
Czytaj
Pianista znad jeziora

Pianista znad jeziora

Kwartalnik / kultura
W staroświeckim hotelu w Szwajcarii toczy się subtelna gra emocji pomiędzy chłopcem, który właśnie zaczyna odkrywać świat, a przez wakacje pracuje tam jako kelner, pianistą, który nigdy nie zagrał żadnej fałszywej nuty, i tajemniczą, piękną Włoszką. Przedstawiamy fragment powieści, której autorem jest Natalio Grueso