Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

„Przekrój” na totalne lato!

Takiego numeru jeszcze nie było! Badamy gwiazdy i zaglądamy do ludzkiego mózgu. Psychologów pytamy o młodzież, a filozofów o to, jak żyć dobrze. Przyglądamy się naszym strachom, sprawdzamy, kiedy nauka jest przyjemna, piszemy o chodzeniu (boso, tyłem i bez celu) i o nadziei, że będzie lepiej. Nowy letni „Przekrój” już na Ciebie czeka – czytaj dla przyjemności!

Kup numer letni

Marek Górlikowski

Autor książki „Noblista z Nowolipek. Józefa Rotblata wojna o pokój”. Współautor zbioru reportaży „Wstając z kolan. Reportaże o »dobrej zmianie«”. Wieloletni reporter, redaktor i felietonista „Gazety Wyborczej”, obecnie freelancer. Autor opowiadań drukowanych w „Magazynie Świątecznym”, czterokrotnie nominowany do nagrody Grand Press w kategoriach dziennikarstwo śledcze, wywiad i publicystyka. Mieszka w Gdańsku.

Zobacz
Nieneutralny badacz neutronów ♫
Artykuł z Kwartalnika

Nieneutralny badacz neutronów ♫

Media / Audio
O naukowcu odpowiedzialnym i niestrudzonym działaczu pokojowym Józefie Rotblacie opowiada jego biograf Marek Górlikowski. Czyta Bartosz Głogowski.
Czytaj
Nieneutralny badacz neutronów

Nieneutralny badacz neutronów

Kwartalnik / nauka
O naukowcu odpowiedzialnym i niestrudzonym działaczu pokojowym Józefie Rotblacie opowiada jego biograf Marek Górlikowski