Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

„Przekrój” na totalne lato!

Takiego numeru jeszcze nie było! Badamy gwiazdy i zaglądamy do ludzkiego mózgu. Psychologów pytamy o młodzież, a filozofów o to, jak żyć dobrze. Przyglądamy się naszym strachom, sprawdzamy, kiedy nauka jest przyjemna, piszemy o chodzeniu (boso, tyłem i bez celu) i o nadziei, że będzie lepiej. Nowy letni „Przekrój” już na Ciebie czeka – czytaj dla przyjemności!

Kup numer letni

Letni „Przekrój” w nowym formacie jest wygodniejszy do czytania i idealnie mieści się w skrzynce pocztowej. Zamów już dziś – tylko na stronie Przekroj.pl w niższej cenie.

Georges Blond

Francuski pisarz i podróżnik, autor bestsellerowych książek, sympatyk skrajnej prawicy, po drugiej wojnie światowej na czarnej liście za publikacje w gazetach i wydawnictwach reżimu Vichy. Na krótko. „Wielka przygoda wielorybów" ukazała się we Francji w 1953 r. i szybko zyskała ponad milion czytelników.

Czytaj
Polowanie w oceanie
wokół wieloryba

Polowanie w oceanie

Kwartalnik / kultura
Będzie to opowieść o walce pewnego wielkiego ssaka z pewnym głowonogiem. „Wielka przygoda wielorybów" ukazała się we Francji w 1953 r. i szybko zyskała ponad milion czytelników. W Dniu Oceanów przypominamy fragment książki, której autorem jest Georges Blond