Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

Czas ucieka – „Przekrój” czeka!

W zimowym „Przekroju” przenosimy się do Lewantu! Smakujemy libańskie jedzenie, podziwiamy Aleppo i zastanawiamy się nad Tel Awiwem. Poza tym sprawdzamy, co para noblistów z ekonomii Duflo i Banerjee mówią o światowym ubóstwie. Opisujemy Gaję i jej twórcę Jamesa Lovelocka. Naprawdę dużo piszemy też o tym, dlaczego warto się tulić (nie tylko w zimie). I do tego: niedźwiedzie – białe, brunatne i czarne, nabiał i warzywa, a także przyroda w plenerze i w muzeum.

Już jest nowy „Przekrój”!

196 stron do czytania przez trzy miesiące. „Przekrój” w nowym formacie jest wygodniejszy do przeglądania i idealnie mieści się w skrzynce pocztowej. Zamów i ciesz się lekturą – tylko tutaj w niższej cenie. Sprawdź!

Ewa Maria Slaska

Urodzona i w latach 80. politycznie przeszkolona w Gdańsku, studiowała w Poznaniu, od ponad 30 lat spędza swoje dorosłe życie w Berlinie, który początkowo nazywał się Berlin Zachodni. Teoretycznie archeolożka, praktycznie kobieta wielu zawodów – pisarka, dziennikarka, blogerka, feministka, menedżerka kultury, wydawczyni, działaczka polonijna. Wegetarianka, ale nie umie jeździć na rowerze.

Czytaj
Slogany polskiego Berlina

Slogany polskiego Berlina

Kwartalnik / społeczeństwo
Do wędrówki po polskim Berlinie, wędrówki „po sloganach” zaprasza Ewa Maria Slaska