pixel Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

Szanowni Państwo!

Wiele osób spośród naszych Czytelników i Czytelniczek wybiera tradycyjną drukowaną wersję kwartalnika, ale są także tacy, którzy coraz częściej korzystają z nośników elektronicznych. Dlatego wprowadzamy cyfrową wersję „Przekroju”. Zapraszamy do wykupienia prenumeraty, w której ramach proponujemy nieograniczony dostęp do aktualnych i archiwalnych wydań kwartalnika.

Ci z Państwa, którzy nie zdecydują się na prenumeratę, będą mieli do dyspozycji bezpłatnie 3 „Przekrojowe” teksty oraz wszystkie rysunki Marka Raczkowskiego, krzyżówki, recenzje, ilustracje i archiwalne numery z lat 1945–2000. Zapraszamy do lektury!

wykup prenumeratę cyfrową

Diego Olivas Arana

Urodzony w 1988 r. w Limie. Zodiakalny Rak, brodaczem został w wieku lat 15, wegetarianinem – 16, a mieszkańcem Warszawy – rok temu. Cecha charakterystyczna: roztargnienie. Pracował jako housekeeper w Montanie, animator kultury w szpitalu psychiatrycznym w Limie, dziennikarz magazynu „Etiqueta Negra” i nauczyciel hiszpańskiego w Finlandii, gdzie poznał swoją żonę (Polkę). Nie lubi chrzanu.

Czytaj
Tonący lodowiec
uwaga na klimat

Tonący lodowiec

Kwartalnik / społeczeństwo
Palcaraju i Pucaranra – niewypowiedzianie piękne lodowe kolosy i miejsce, w którym nasz świat właśnie rozpada się na kawałki. O topniejących lodowcach tropikalnych w Peru pisze Diego  Olivas Arana