Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

Szanowni Państwo!

Wiele osób spośród naszych Czytelników i Czytelniczek wybiera tradycyjną drukowaną wersję kwartalnika, ale są także tacy, którzy coraz częściej korzystają z nośników elektronicznych. Dlatego wprowadzamy cyfrową wersję „Przekroju”. Zapraszamy do wykupienia prenumeraty, w której ramach proponujemy nieograniczony dostęp do aktualnych i archiwalnych wydań kwartalnika.

Ci z Państwa, którzy nie zdecydują się na prenumeratę, będą mieli do dyspozycji bezpłatnie 7 „Przekrojowych” tekstów oraz wszystkie rysunki Marka Raczkowskiego, krzyżówki, recenzje, ilustracje i archiwalne numery z lat 1945–2000. Zapraszamy do lektury!

wykup prenumeratę cyfrową

Arkady Fiedler

Pisarz i podróżnik, powstaniec wielkopolski. Żył w latach 1894–1985. Od kiedy jako pięciolatek na widok ukwieconej łąki „doznał wstrząsu tak silnego i dziwnego, że jego echo pozostało w nim przez długie lata”, poszukiwał podobnych wrażeń na całym globie. Odbył w tym celu 30 wypraw, których owocem były 32 książki.

Czytaj
Radosny ptak Drongo
archiwum

Radosny ptak Drongo

Kwartalnik / nauka
Zapraszamy do lektury tekstu prosto z przekrojowego archiwum (i przy okazji przypomnianego w wiosennym numerze) – razem ze słynnym podróżnikiem przemierzamy puszczę tropikalną na Madagaskarze. Arkady Fiedler