Page 18FCEBD2B-4FEB-41E0-A69A-B0D02E5410AERectangle 52 Przejdź do treści

Czas ucieka – „Przekrój” czeka!

W zimowym „Przekroju” przenosimy się do Lewantu! Smakujemy libańskie jedzenie, podziwiamy Aleppo i zastanawiamy się nad Tel Awiwem. Poza tym sprawdzamy, co para noblistów z ekonomii Duflo i Banerjee mówią o światowym ubóstwie. Opisujemy Gaję i jej twórcę Jamesa Lovelocka. Naprawdę dużo piszemy też o tym, dlaczego warto się tulić (nie tylko w zimie). I do tego: niedźwiedzie – białe, brunatne i czarne, nabiał i warzywa, a także przyroda w plenerze i w muzeum.

Już jest nowy „Przekrój”!

196 stron do czytania przez trzy miesiące. „Przekrój” w nowym formacie jest wygodniejszy do przeglądania i idealnie mieści się w skrzynce pocztowej. Zamów i ciesz się lekturą – tylko tutaj w niższej cenie. Sprawdź!

Przekrój
Ta książka oferuje wiele porad na dziś – jak czerpać z potencjału własnej introwersji, zanim ...
2016-12-19 00:00:00
Siła introwersji
„Siła introwersji”
Arnie Kozak
„Siła introwersji”

Zapowiedź introwertycznej rewolucji. Gdyby do niej doszło „(…) mielibyśmy czas na myślenie, wyciszenie i refleksję”. A za zmianami w codzienności przyszłyby nowe trendy w życiu publicznym. Amerykański model sukcesu – charyzma zamiast charakteru – sprawił, że „bycie lubianym stało się ważniejsze niż bycie szanowanym”. Autor, amerykański psychiatra, twierdzi, że już niebawem u liderów – zarówno w polityce, jak i biznesie – zaczniemy wyżej cenić krytyczne myślenie niż cięte riposty. A w kontaktach prywatnych – rzetelność i wysoki poziom skupienia. Nawet jeśli to wciąż przyszłość, książka oferuje wiele porad na dziś – jak czerpać z potencjału własnej introwersji, zanim docenią go inni. I jak nie mylić bezcennego odosobnienia z samotnością.

Narracja jest prowadzona w typowo amerykańskim stylu, dosadnie, dosłownie, z licznymi powtórzeniami. Dla prawdziwego introwertyka odrobina cierpliwości podczas lektury nie powinna być jednak zbyt wielkim wyzwaniem.

Piątka dla PRZEKROJU? A może dziesiątka? Wspierając Fundację PRZEKRÓJ, wspierasz rzetelność, humor i czar.

* Pola wymagane

Data publikacji:

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!

okładka
Dowiedz się więcej

Prenumerata
Każdy numer ciekawszy od poprzedniego

Zamów już teraz!